Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolhás a kutyám!?

Bolhás a kutyám!?

Figyelt kérdés
Tegnap este vettem észre, hogy sajnos bolhás lett. Egyáltalán nem vakarózott, max a fülét, amit tudom, hogy picit be van gyulladva. Emiatt jövőhéten viszem is kozmetikushoz, mert ő tudja kezelni. De a bolhákkal most kell kezdenem valamit. Mit ajánlotok? Mondom, nem vakarózik egyáltalán, az ágyra is felugrált néha azért, mi hál Istennek még nem kaptuk el ezeket a dögöket.

2013. febr. 21. 08:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az állatorvos fel tudna írni egy bolha elleni fürdetőt. amit vízben kell feloldani, nálunk bevált!!
2013. febr. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a neostomosan-ra gondoltam én, mert ahogy utánajártam, ezt ajánlja mindenki...ez vényköteles?
2013. febr. 21. 08:50
 3/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nekünk úgy volt, hogy az állatorvos felszívta egy fecskendőbe és azt adta oda nekem.


Rövid sztorink:

Tavaly augusztusban egy részeg hajléktalantól megvettük a kölyökkutyáját. Rettenetes volt, férges, bolhás...

Másnap a kutyakozmetikus barátnőm megfürdette a kozmetikában, a bolhák fele-harmada lejött róla.

Délután megkaptuk az állatorvostól a fecskendőt. Megfürdettük. Az ÖSSZES dög lejött, igaz párat élve találtunk, de eltávolítottuk.


Csak javasolni tudom.

2013. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

a neostomosan-ra gondoltam én --- én is !

Csak nem jutott eszembe a neve!!!

2013. febr. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
és ez vényköteles?
2013. febr. 21. 09:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Neostomosan a legjobb, az én blökim 2x volt bolhás, és pikk-pakk kiirtotta :)
2013. febr. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem vényköteles.
2013. febr. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! párom már indult is megvenni a szert! át takaritok mindent, és befujom a fekhelyét...egy a baj..több helyen is elalszik:S de ma átsikálok mindent!
2013. febr. 21. 10:45
 9/13 anonim ***** válasza:

Jön a tavasz. Folyamatos védekezés kell bolha ellen minden kutyának. Kintinek-bentinek egyformán.

A kutyatartáshoz hozzátartozik a bolha és kullancsvédelem is szinte egész évben már.Sőt, nyáron most már a szúnyogok ellen is védekezni kell. Mindezek egy spotonnal havonta megoldást jelentenek.

2013. febr. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
na megfürdettem ezzel a szerrel...tényleg totálisan higitó szaga van...:) vakarozni még mindig nem vakarozik, de eszméletlenül törli magát a szönyegbe és a padlóba:) de ezt egy sima fürdés után is csinálja...csak most talán kicsit intenzívebben:)most el kell mennem, aztán ha hazaértem, még átfésülgetem, átnézem, és kisikálom az egész lakást...a cuccait már betettem a mosógépbe...remélem elég lesz ennyi...hét nap mulva meg megismétlem a fürdetést:)
2013. febr. 21. 13:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!