Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák tényleg megérzik a...

A kutyák tényleg megérzik a halált?

Figyelt kérdés
Nem vagyok igazán babonás, hallottam már ezt innen onnan, de sosem adtam ilyenekre. Viszont... 2 hónapja ideköltöztem a páromhoz, van neki 2 kutyája. A kutyuk mostanában sokat vonyítanak. Ha nem is minden nap, de 2 naponta tuti hallom, éjjel-nappal akármikor. Páromnak meghalt pár éve a tesója, és az apukája is. Mesélte, hogy mindkettő halála előtt a kutyák napokig vonyítottak. Most ketten lakunk a házban, a párom édesanyja már elköltözött az új élettársához. Nem nagyon adok az ilyenekre, de most kicsit rajtam van a para, nehogy valami történjen. Van valakinek valami tapasztalata ilyesmiről?
2013. febr. 21. 10:37
1 2 3
 21/21 anonim válasza:
Ma halt meg a nagynéném a kutya végig vonyított és nyüszített,még soha nem láttam ilyen állapotban,biztos vagyok benne érezte hogy meghalt.
2016. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!