Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy kan puli kutya hogyan...

Egy kan puli kutya hogyan reagálna egy 90 vagy 110 dB-lel szóló riasztó-szerű hangra, ha tőlem fél-háromnegyed méterre van?

Figyelt kérdés

#kutya #puli #személyi-riasztó
2013. febr. 22. 12:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a kutya jellemén múlik.
2013. febr. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sejtettem...
2013. febr. 22. 12:28
 3/5 anonim ***** válasza:
De miért kell az a riasztós hang? Milyen a viselkedése a kutyának???
2013. febr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért, mert ha kinyitják a kaput, akkor könnyen megharaphat (egyszer már elő is fordult velem). A jelleméről annyit, hogy mivel iskola mellett van, ezért kissé vad, sokat ugat.
2013. febr. 27. 16:22
 5/5 anonim ***** válasza:

Ja, így már világosabb a dolog. A mai gyerekek miatt el is hiszem, hogy védi a területét...

Szerintem próbáld ki, hogy hogy viselné de ha nagyon idegesíti, akkor hagyd inkább. Nem kéne idegileg tönkre tenni a kutyust. :/

Nem vagyok otthon a hangok erősségében, de annak utána néztél, hogy mennyitől káros egy kutya hallására?

2013. febr. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!