Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális ez kan kutyáknál?

Normális ez kan kutyáknál?

Figyelt kérdés
Másfél éves kan kutyám fütyijénél állandóan valami sárgás folyadék képződik,amit lenyalogat.Nekem elég furcsa,de gondoltam megkérdem itt,mielőtt orvoshoz vinném,hogy tapasztalt-e még valaki ilyent a kutyájánál?
2013. febr. 22. 20:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
felfázhatott a kutya, vagy van egy kis fertőzése. betadint oldj fel szalmasárágra, és egy fecskendővel nyomd be neki, most át, és rendbe jön.
2013. febr. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot.Nem lenne jobb ha ezt egy állatorvos csinálná inkább?
2013. febr. 22. 20:52
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Te tudod. Semmi extra nincs benne.
2013. febr. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ok.Hová is nyomjam pontosan a feloldott betadint?
2013. febr. 22. 21:07
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
megpróbálom leirni:) Felszivsz kb. 5 ml-t a lyukon benyomod lassan. Aztán befogod a végét, és egy kicsit masszirozod, igy átmossa. Aztán kiengeded. Ja és langyos legyen az oldat. 2-3 nap alatt rendbejön. De hivd fel a dokidat, biztos vagyok benne, hogy ő is ezt fogja tanácsolni.
2013. febr. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 sippara ***** válasza:
100%
Gondolom, ivaros. A miénknek (szintén ivaros, 15 hónapos kan) is képződik ilyen sárgás "cucc" a fütyijén, kérdeztem más kankutyásokat, azt mondták, normális... mondjuk most az itt látott válaszoktól megijedtem :/
2013. febr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ivaros.Egy hónappal ezelőtt is az volt,s akkor semmi ilyesmi...De a kedves válaszoló utasításai szerint "kezelésbe" vettük a fütyit :)Ha nem használ,ártani biztos nem árt alapon :) Sikerült is,igaz 6 ml oldatott nyomtunk bele.Szerintem még kellemetlen se lehetett neki,mert elszundított az "operáció" közben :)Befogtuk,masszírozás,kiengedés.Na,itt jött a gubac.Mert kifele nem jött csak kb 1 ml....De kivittem pisilni,gondolom akkor elengedte jobban az ottani izmait és kijött a szer amit belenyomtunk.Egy kicsit furcsán nézet,olyan Minden rendben nálatok nézéssel,de most lefeküdt és aluszik.S jééé,most nem is nyalogassa,pedig vécézés után csinálta rendesen...Mindenesetre köszi a tanácsot,ha csak nem javul,hétfőn dokihoz megyünk.Esetleg holnap és holnapután még megismétlem a műveletet.
2013. febr. 22. 21:46
 8/16 anonim ***** válasza:
23%
Semmi baja nincs ez természetes.Legalább hülyeségeket ne írkálna ide senki.A nemi szerv nem játék, az nem egy pattanás hogy betadinnal kenegessük.Ezt orvosra kellene bízni ha kell,de ez nem betegség,hanem normális.
2013. febr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Javulni fog:) örülök, hogy simán ment:)
2013. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Szilvi & Argos ***** válasza:

Nekem 5 éves ivaros kanom is ezzel "küzd". Úgy tudtam, hogy normális. Aztán egy ismerős mondta, hogy ez fertőzés és ki kellene kezelni. Megkérdeztem régi jó dokinkat, azt mondta, hogy valójában nem minden kannak van ez a "baja", de nem súlyos a dolog. Semmi értelme kezelni szerinte, mert mindig "újra felülfertőződik", hiszen a kutya a földön ül-fekszik, mindig bekoszolódik neki "ott".

Azt nem tudom, hogy ivtalan kanoknál mi a helyzet...

2013. febr. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!