Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrier milyen árban van ha hobbi célra szeretnék kenelből?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy 100-160 ezer forint körül vannak.DE a hobbi kutya olcsóbb ennél?
2013. febr. 22. 21:05
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 8-as egy felelős tenyésztő nem hoz le almot, ha nincs rá kereslet. Ezt hívják előjegyzésnek. Ezzel megelőzik a bizonyos rajtuk ragadt kölyköket is. Erről ennyit. Amúgy 80e-ért már találsz hobby célra jó idegrendszerű staffit.
2013. febr. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Nem ellentmondásos picit ez a tenyésztő téma? Arra gondolok, hogy felelős tenyésztő nem hoz le almot, előjegyzés stb. vs. felelős tenyésztő segít kiválsztani a megfelelő kölyköt (gazdához illő temperamentum stb.) meg hát lehet, hogy szólok előre, hogy kéne kiskutya, de mégsem olyan színű/nemű születik, ami tetszik. Nekem az is furcsa, ha már 2-3 hetes korában fénykép alapján le kell foglalni, különben valaki más lestoppolja. Szóval szerintem ez a két elvárt dolog üti egymást..vagy nem?
2013. febr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 compactegon ***** válasza:
50-ért vettük törzskönyvvel, maradék oltások stb. ő már majdnem 4 hónapos volt, illetve törött volt a farka (nem látható). gyönyörű kutya lett belőle, semmi baja, nem allergiás semmire.
2013. febr. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:
Na ez az.Sokan azt mondják még meg sem születtek de már le kell foglalni és ha nem olyan lesz mai tetszik?Akkor persze buktam a pénzt
2013. febr. 23. 12:34
 15/31 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy nem lesz olyan ami tetszik, én is akartam lefoglalni kutyát tenyésztőnél, elmentem, hogy megbeszéljük. Erre ott tolongott egy 3 hónapos kölyök akit nem akartak megtartani, mert kölyökvisszaadásért fedeztettek náluk. Megláttam és beleszerettem. 2 nap múlva mentem is érte. Amúgy pedig elég kevés az esélye, hogy egy alomban ne legyenek vegyes nemű kutyák, az meg hogy a színe a fontos...arról inkább ne is beszéljünk, egy jó kutyának nincs színe!
2013. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
Hm azért szín is fontos pl :a fekete nem szép szerintem és nem is kellene még ha ingyen adnák.Olyat veszem drága pénzért ami azért tetszik is.
2013. febr. 23. 13:19
 17/31 anonim ***** válasza:
igen amúgy én nagyon szeretem a kutyusokat, de ha már 120 ezerért veszem a kölyköt, akkor hadd legyen olyan, amilyet én elképzelek magamnak.
2013. febr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
Persze olyat veszel amilyet akarsz, de azt megnézheted egy tényésztőnél, hogy kik a felmenők, milyen színűek voltak, a nagyszülők, azért ebből lehet következtetni, hogy milyen színű kutyák fognak születni. És általában a tenyésztő is meg tudja mondani, mire számíthatsz. Amúgy meg úgy kell lefoglalni, ha már megszülettek, és akkor nincs ilyen probléma. Viszont akkor is lehet, hogy találsz egy sárga kant, mert esetleg azt szeretnél, de az egész életed szenvedés lesz mellette, mert a temperamentumotok nem stimmel...
2013. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
persze, ezért is mondtam, hogy furcsának tartom, ha kép alapján rögtön le kell foglalni túljelentkezés miatt. Lehet, hogy van egy elképzelésem a színről, de odamegyek és egy másik színű sokkal barátságosabb és rögtön megszeretem. Egyszerűen csak ki szeretném választani a legjobban hozzám illő kölyköt és szerintem ezt 2-3 hetes korában még nem lehet eldönteni.
2013. febr. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Én voltam az előjegyzéses. Tehát nálam konkrétan aktuális a téma, mert jelenleg is "sorban állok". Itt úgy van, hogy jelentkeztem (se pénz se semmi) hogy szeretnék egy kicsit tőle. Ha megszületnek kell egy előleget adni, amivel ugye bizonyítom, hogy komolyan gondolom. Az előlegadás sorrendjében lehet választani a kicsik közül. Tehát nem konkrétan egy kölyköt foglalok le. A kicsik 1 hetes kora után már lehet menni nézelődni persze semmi tapi nincs még ilyenkor:) A tenyésztő javaslatára kb 6 hetes kora után érdemes választani, mert addigra körvonalazódik már a kutyák személyisége. Ahogy előttem is írták lehet egy kutya gyönyörű kék (teszem azt) ha egyszerűen nem olyan a temperamentuma amit én mint FELELŐS kutyatartó kezelni tudnék. Kutyát ne színre válasszunk, főleg egy ilyen erős fajtánál. Mellesleg azért következtetni a szülők alapján azért lehet, hogy kb milyen kicsik lesznek.
2013. febr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!