Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Staffordshire Terrier...

Amerikai Staffordshire Terrier milyen árban van ha hobbi célra szeretnék kenelből?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy 100-160 ezer forint körül vannak.DE a hobbi kutya olcsóbb ennél?
2013. febr. 22. 21:05
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
na köszi, így már érthetőbb az előjegyzés dolog. szóval mikor megszületnek, még visszaléphetek.
2013. febr. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

lol,szín alapján választasz kutyát?


neked is inkább halat kellene tartani,abból olyat viszel haza 120 ezerért amilyet csak akarsz ;)

2013. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:

Utolsó igen sokaknak fontos a szín Te sem veszel meg egy rózsain autót :)

Ha egyszerűen nem látom semmit benne(fekete színű)nem fogott meg benne semmi akkor minek válasszam?Igen a szín sokat jelent.Mert van 3 vagy 4 barna színű azok közül jobban lehet szükiteni.

Vagy a fehér hiába ari meg minden nem tetszik benne semmi akkor minek vegyem meg?Csak mert jó idegrendszerű közben nem ilyen színű kutyára vágytam?

2013. febr. 23. 21:35
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Pffff...Én lefoglaltam egy sárga szukát, még mielőtt megszületett volna, de mégis egy sael színűt hoztam el mert jobban passzolt hozzám, mint a másik, ő kb letojt, de ez a kiskutya csak utánam jött, kiválasztott engem, kedves volt, bújós, nem rámenős.
2013. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
Seal színű, bocsi :)
2013. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
100%

Aha látom már neked is csak vagánykodni kell a staffi. Akkor válassz magadnak egy szép barnát a vaterán, aztán majd gondolom megy az utcára vagy jobb esetben a menhelyre ha nem bírtok vele.

Komolyan mondom valami személyiségi teszt kitöltéséhez kellene kötni a kutyatartást.

2013. febr. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Most azért nem kell elítélni senkit, ha ragaszkodik egy olyan kutyához, amilyet megálmodott magának. Nem azt írta a kérdező, hogy 20 ezerért akar egy sufniból elhozni kiskutyát, hanem normális tenyésztőknél keresgél, ami mindenképp dicséretes. Ha neki szíve vágya egy barna vagy mittomén milyen színű színű kiskutya, akkor biztosan fog találni olyat, amelyik temperamentumában meg mindenhogyan passzol hozzá, hiszen elég nagy a választék ebből a fajtából, rengetegen tenyésztik.
2013. febr. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Akik tenyészteni akarják azoknak nem biztos, hogy a szín a fontos hanem amit még tud a kicsi...

Nekem hobbi célra kell semmi másra itt legyen az udvarban azt kész.Akkor miért baj ha színt nézek?Nyiván ha kis bolond lenne nem venném meg de ha a szín és még a kutya is tetszik akkor miért ne?

2013. febr. 24. 08:56
 29/31 anonim ***** válasza:

21:46-os mégis mit pfff-ögsz, ha konkrétan neked is volt egy színelképzelésed, sőt, az alapján foglaltál..??

Komolyan nem értem az embereket.

Majd lehet, ő is meggondolja magát meg az is lehet, hogy nem.

2013. febr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Igen, de nekem jó lett volna a fekete, vagy bármilyen színű, azért sárgát foglaltam le, mert az volt a nagyobb valószínűségű a szülők alapján. Aztán sárga pont nem lett, csak fekete, meg seal. Nem tűzőn vízen át ragaszkodtam, csak volt egy elképzelésem. De a kérdező kizárt bizonyos színeket...
2013. febr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!