Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Törpe tacskó kutyát, honnan...

Törpe tacskó kutyát, honnan lehet ingyen elhozni? (BP)

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 21:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
menhelyről lehet elhozni kutyát.
2013. máj. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Futrinka egyesületnél vannak tacskók.
2014. okt. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Mindig volt kutyánk, tudom mit jelent kutyát tartani, tisztában vagyok az anyagi oldalával.
2014. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 grommetzoli válasza:
Baszus! Mekkora bunkók vannak a világon. Én se adnák kutyáért pénzt.Természetesen az állatorvos és az étel az más dolog azt kifizetném. Azok a kutyák amik ugymondott "tenyésztőtől" való és 30000 től a csillagos égig van az ára általában disznóólban mostoha, büdös körülmények közt "termelt" kutyák. Csak azért jönnek a világra hogy a "tenyésztő" megtömje a zsebét pénzzel. Én is szeretnék tartani egy törpetacsit de nem vagyok hajlandó pénzt fizetni érte. Biztos van olyan aki nem haszonszerzésből tart kutyát. És annak lesznek kölykei és szívesen odaadná valakinek, hogy szerető gondoskodó gazdája legyen. Várd ki a megfelelő alkalmat én is azt teszem. Nem fogom egyik pénzéhes kutyatermelőnek se kitömni a pénztárcáját.
2017. márc. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!