Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy tudom nyakörvhöz szoktatni?

Hogy tudom nyakörvhöz szoktatni?

Figyelt kérdés
Amikor rá akarjuk rakni akkor eszeveszett örjöngésbe kezd megpróbálja magát kitépni, nem akarom ráeröltetni. Ti hogy csináltátok kutyátoknál?
2009. szept. 9. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Rakd rá és dobáld neki a labdát vagy kergetözzetek vagy csináljatok valami olyat amit szeret csinálni.És még azt is csinálhatod hogy elé raksz falatokat.
2009. szept. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a szájkosárral vagyok így, most szoktatom hozzá.

Elég hatásos eddig, ahogy csinálom, nyakörvvel ugyanezt meg lehet tenni.

Rárakod, dicséred, simogatod, játszani próbálsz vele. Ahogy abbahagyja az őrjöngést és nem akarja lekaparni magáról, gyorsan leveszed és adsz neki jutifalatot.

Másnap újra próba: rárakod és csak akkor veszed le, ha jól viseli. Egyre többször csináld, de először csak néhány mp-ig, majd 1-2 percig bírja. Aztán majd lehet növelni az időt. Mindig kapjon dicséretet és falatot.

2009. szept. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kitépni? Lefogod vagy mi? Hagyjad, had őrjöngjön. Aztán ha megnyugszik akkor dicsérd meg. Amíg őrjönkg addig ne mert akkor azt hiszi azért dicséred. Az én kutyáim egyátalán nem érdekelte. Pár napig vakarták.
2009. szept. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a én kutyám sem szerette először, és persze a pórázát sem, de rájött, hogyha ezeket látja és rajta van, akkor megyünk sétálni.:I nekem folyton lefeküdt és direkt nem mozdult meg addig, amíg le nem vettem róla. én úgy csináltam, hogy először csak félórát volt rajta, aztán pedig egy órát és folyamatosan növeltem az időintervallumot. mostanra már annyi, hogy reggel felteszem neki a nyakörvet és este leveszem. most pedig voltam 3 napos kiránduláson és anyuék addig le sem vették róla, de így is jól bírta.:)

türelem. és sok szeretet. mert ez neki még nagyon nagyon idegen. mert gondolj bele neked is milyen furcsa lenne, ha eleinte ott lógna valami a nyakadban.:)

2009. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!