Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sikerülni fog az "álmom"?

Sikerülni fog az "álmom"?

Figyelt kérdés

Szeretnék segíteni a menhelyeknek. ideiglenesen befogadni 1-2 kutyust a meglévő 2 kutyusom mellé. Csak egy gond van. Szüleim nem nagyon díjjazzák. Az én fizetésemből etetném őket és gondoznám őket. Időm minta tenger. :) Lenne mindegyikre időm.


Hogyan vezessem rá szüleimet, hogy igen is én ezt akarom?

Sajnos a családban csak én vagyok kutya bolond és mióta örökbe fogadtam a 2 kutyusom azóta még jobban akarok segíteni a menhelynek. Viszont a 2 menhelyi kutyusnak sem örültek mikor tudták, hogy igenis én menhelyről hozok kutyust. de megismerték őket és el vannak játszanak velük. :)



2013. febr. 24. 18:06
 1/5 anonim válasza:
100%

Szép dolog hogy segíteni akarsz a menhelyi kutyusoknak, és becsülendő hogy szereted az állatokat (ugyanúgy mint én).

Viszont a szüleid háza, a szüleid háza...elsődleges mégis csak az hogy ők legyenek a nyugalomban, kényelemben, hiszen gondolom nem fiatalok, és 4nyüzsgő kutyus mellett nem biztos hogy könnyű a pihenés. Ezt a kérdést velük beszéld meg, hiszem ez a saját helyzetetek, egy kívülállónak nem sok joga van a döntéshozatalhoz, véleményhez...mindenesetre sok sikert:)

2013. febr. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szinte ugyan ebben a helyzetben voltam. Az jó, hogy fizetésed és abból finanszíroznád, de amit előttem is írtak: mégis csak a szüleid háza.


Ráérsz ezzel majd akkor is, ha saját lakásban fogsz élni. :) Tudom, sokat kell rá várni de ők engedtek neked kétszer is, hogy kutyát tarts. Most szerintem neked kell megérteni őket.

2013. febr. 24. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A kutyusok egyáltalán nem zavarná őket mert van hátúl is egy nagyon nagy lekerített udvar. tehát ha ugatnának sem hallanák mert annyira hátúl van nyugodtan tudnának aludni. :)


Tudom csak nehéz várnom főleg most, hogy mindenhol tele a menhely..gyepi..és nagyon fáj a szívem értük. :(

2013. febr. 24. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Amennyiben nem sikerül megbeszélni a szüleiddel az ideiglenes kutyavállalást, menj el egy menhelyre önkénteskedni. Ezer módja van annak, hogy segítsd az árva kutyusokat...szerezz adományokat (kutyakaják, akár lejárt szavatosságú húsok, száraz kenyér, plédek, ruhák, tálak, fazekak, faanyag házakhoz, stb...), sétáltass, taníts kutyákat, vagy akár sok helyen az ellátásukban is segíthetsz.
2013. febr. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát ha más megoldás nem lesz mindenképpen önkéntesnek megyek. :)
2013. febr. 25. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!