Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vajon megismer még a kutyám 1...

Vajon megismer még a kutyám 1 év távollét után?

Figyelt kérdés

Családi okok miatt 13 hónapja nem találkoztam már a szeretett kutyámmal. Előtte is csak 8 hónapja ismertük egymást, de nagyon ragaszkodó és hűséges kutya lett belőle. Nagyon hiányzik és nem tudok nélküle élni, muszáj hazahoznom (természetesen csak ha megismer).

Szerintetek fel fog ismerni? Emlékszik még rám?

Én egy kicsit naívan úgy gondolom, hogy igen, hiszen nagyon hozzámnőtt, nála hűségesebb lényt még nem láttam!


Esetleg van valakinek tapasztalata ilyennel kapcsolatban? (akár külföldre utazás miatt, vagy bármi egyéb)



2013. febr. 26. 00:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden bizonnyal. tesómat fél év távlatából feltudta ismerni. 1 év nem lehet neki nagy akadály.
2013. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy megismer. Valószínűleg én is itt fogom hagyni őket egy fél évre, de fel sem merül bennem, hogy ne ismernének meg:) Nem felejtik el a kutyák a gazdáikat sok év után sem. Persze ez nem azt jelenti, hogy ne alkalmazkodna az új helyzethez a gazda nélkül, szerintem nem gondol rád, de ha ott vagy, beugrasz neki.
2013. febr. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvostól kérdeztem egyszer ilyet, és azt mondta, miért gondolom, hogy másképp működik az emlékezetük, mint az emberé? Igen, emlékezni fog! Szorítok!
2013. febr. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :) Reménykedem benne :)
2013. febr. 26. 00:11
 5/14 A kérdező kommentje:

lumia800i

Lekophatnál már :)

2013. febr. 26. 00:13
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan... én 2 év múlva találkoztam újra a volt cégnél az örző kutyával. A biztonságiőr teljesen lesápadt amikor a németjuhász csikorgó kerekekkel nekilódult a nyitott telephelykapun egyenesen felém (mint gondolta gyanútlan sétálóra). Lendületből a nyakambaugrott és pofánnyalt. Következő pillanatban nyargalt utána az őr csak azt látta, hogy pattog a kutya körülöttem és csahol. Postást szedett már le bicikliről, kissebséginek szaggatta már szét a gatyáját, de ezt nem tudta hova tenni... aztán beavattam, hogy pici kora óta egy évig mindennap játszottam vele, kapott kaját tőlem, és amikor mentem egyik raktártól a másikig mindig jött velem.
2013. febr. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ha joo emlékei vannak rólad akkor biztos megismer viszont ha nincs jo emléke nem fog! Ezt tapasztaltam! kb. egy éves koràban került hozzàm egy csivava. nagyon félt doki szerint bàntva is volt...én nagyon elkényeztettem és imàdon. AZTÀN kb 2év mulva ugy hozta a sors hogy elmentunk a volt tulajhoz. a kutyusomat egyböl simogatni akartàk de ö egyböl morogva felé kapott!! Csak engem fogad el még a csalàdbol sem foghatja senki! :) bocsi hogy hosszu de ez az én tapasztalatom! :)
2013. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: akkor a volt tulaját is felismerte, miért írod, hogy csak azt akihez jó emléke fűződik?
2013. febr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy megismerte vagy sem de ugyan ugy mint rajtam kivül bàrkit megtàmadta! vagy azért mert haragudott vagy azért mert nem ismerte fel...
2013. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kb. ilyen reakcióra számíts:


http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=endscreen&v=ysKAVy..

2013. febr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!