Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy yorkie. Senkinek nem...

Van egy yorkie. Senkinek nem kell, én nem szeretem, viszont menhely kizárva. Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Megörököltem a volt barátom, volt nőjének a kutyáját. Szánalomból hoztam el, mert szakításunk után menhelyre kerűlt volna.

Tehát a kutya már ott volt, mikor mi összeköltőztünk.


2 évet éltem vele egy fedél alatt, nálunk, most fél éve van, de csak kötelességből gondozóm. Világ életemben ellenszenvesek voltak ezek a plüsspatkányok, de a menhelyi életnek mégsem tenném ki.

Olyan kis nyomorék, félek belehalna. Már nem fiatal, kb 8-9 éves.


Első nekifutásra oda adtam egy családnak, akik szaporítás céljából vették magukhoz.

Egyszer a környékükön jártam, gondoltam megnézem mivan a kutyával. Nagy nehezen beengedtek, és a látványra ami fogadott, azt mondták, hogy pár napja lebetegedett...

Az a pár kilós kutya pár deka volt és a szőre, csupa kaki, góc... na mindegy vissza vettem, ivartalanitatattam, és továbra sem tudom mit kezdjek vele, mert irritál.


A saját kutyámtól annyira fél, hogy támadja.

Foglalkozom vele, viszem sétálni, kerestem yorkiesokat, hogy a fajtája között legyen, de össze verekedett a többiekkel.


Kutyasuliba nem fogom vinni, azt hiszem eleget tettem érte. A saját blökimet otthon trenirozóm, van egy házilag barkácsolt agility pályánk, ott próbáltam kezdeni valamit a yorkieval is, mert láttam videókat, hogy fárasztják/foglalják le őket. Nem jártunk sikerrel.


Apuék azt mondják altassuk el, de én nem vagyok ennek híve. Örökbe meg senkinek nem kell, mert idegbeteg.


2013. febr. 26. 11:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Többen is felajánlották a segítségüket. A kérdezőnek nem kellene itt csinálni a műbalhét, ha valójában nem akarja odaadni a kutyát.
2013. márc. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Kasznakati válasza:
94%
Igen, örültem volna minimum egy válasznak. Illik.
2013. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
én kérem a kutyust!!!
2013. aug. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!