Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopsz nekem való?

A mopsz nekem való?

Figyelt kérdés
Olyan kutyát szeretnék, aki: szereti a gyerekeket és a kutyákat, kedves, vicces, nem túl makacs, egészséges ha tenyésztőtől vesszük, könnyen tanítható, nem túl lusta és nem is túl sportos (énis ilyen vagyok.), napi két óra séta elég neki. Ha nem való nekem akkor légyszi ajánljatok más fajtákat és hozzájuk budapesti tenyésztőt(a mopszhoz is légyszi.) És tudtok írni ról a/uk jó ill rossz tulajdonságokat is.. 11/L

2013. febr. 26. 14:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha tetszik a mopsz, akkor keres rá gugliban! Már nagyon sok oldalon találni adott kutyafajtákról jellemzőket. Olvad el előbb azt.


Kezdésnek mondjuk itt van ez: [link]

2013. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mopsz illik így,örök gyerekek,játékosak,gyerekeket is szeretik ha jól van szocializálva,kicsit makacs az igaz de ha hozzádkerülése óta neveled tanítod akkor nem lesz probléma.

Vidd majd sokat kutyák közé,szocializáld,legyél határozott gazdija,gondolom szüleid is segítenek és nem lesz probléma.

2013. febr. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a mopsz pont jó neked.

[link]

Nagyon jó ez az oldal, lejjebb ott vannak a magyar tenyésztők, ott nézz széljel biztos akad nektek megfelelő kennel.

2013. febr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia! Nekünk mopszunk van. Amiket leírtál, igaz rá, de szerintem ez sokban függ a neveléstől. Mi sokat olvastunk a helyes kutyanevelésről (Cesar Milan, Korom Gábor) mielőtt kutyát vállaltunk. Ha pl kiskorában minden szembejövő kutyától félted, folyton elhúzod, felemeled akkor egy idő után ő is félni fog tőlük, agresszív lesz. Ez csak egy példa arra hogy sok függ a neveléstől is. Amúgy a mopsz kedves, szeretetteljes kutya, játékos, bújós. Annyira vigyázz, hogy ne etesd folyton! Nagyon könnyen hízik, és állandóan enne :)
2013. febr. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Na utolsó,azért igazi kritikusok is:))


http://www.youtube.com/watch?v=C0wb_K9VCtI&feature=youtu.be


Imádnivaló:)

2013. febr. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!