Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha a kutyus fülét...

Mit tegyek ha a kutyus fülét már véresre csípik a legyek?

Figyelt kérdés

Szegényt úgy sajnálom. Már próbáltuk leragasztani de az hamar lejött, más meg nem jutott eszünkbe.

Már véresre csípik szegény fülét.

Mit tegyek??


2009. szept. 10. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Vidd orvoshoz.
2009. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöméknek is így járt a kutyájuk, bár kenik valamilyen krémmel, viszonylag használt, de minden nap kéne kenni, sztem 2x. Menj be állatorvosi rendelőbe, és kérdezz rá hogy mit vegyél rá.Nem hiszem hogy túl drága!
2009. szept. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Protect szúnyog és kullancs riasztó! Naponta többször kell befújni vele a fülét.Vagy Neostomosan, légy ellen az is jó. Illetve a Duowin spray-t ajánlotta az állatorvosunk. Olyan mint a Frontline spray és a legyek ellen is jó, elvileg egy hónapig.

Ehhez nem kell állatorvos.

Annyi még, hogy mielőtt bármivel kezeled Betadinnal fertőtlenítsd le neki.

Ha bekened körömvirág krémmel azon át sem tudják megcsípni, csak elég vastagon kell kenni.

Remélem tudtam segíteni.

2009. szept. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Burow kenőcs patikában kapható ecetes szagu,távol tartja a legyeket,de a kutya se szereti!
2009. szept. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Advantix cseppek + a sebre neogranormon kenőcs.
2009. szept. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
39%

nem kenőcs, nem csepp!!



ORVOS!!!!!AZONNAL!


nem is értem miért nem vittétek el eddig :(

a sajnálta még soha semmit nem gyógyított meg

2009. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

ha előbb kérdeznél akkor megkaptad volna a választ...

vagyis hogy az orvos szabadságon van másik doki pedig nem fogad minket mondván hogy nem az ő körzetébe tartozunk....

máskor szerintem kérdezz aztán dumálj... ennyi

2009. szept. 11. 12:26
 8/14 anonim ***** válasza:
45%

Ne haragudj,de a meséd kicsit sántít!

Minden állatorvos KÖTELES ellátni a gondozására szoruló állatot,ha nem ezt teszi,nyugodtan feljelentheted az Állatorvosi Kamaránál.Főleg akkor köteles segíteni,ha a körzetet ellátó orvos szabadságon van.

A másik:minden állatorvos,aki szabadságra megy,kijelöl helyettest arra az esetre,ha ő nem elérhető.A helyettes elérhetőségét ki szokták tenni olyan helyre,ahol bárki olvashatja.

Kicsit utána kéne járni a dolognak ahelyett,hogy itt siránkozol.

2009. szept. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
69%

ÉS ha éppen nincs felesleges több ezre? Valószínűleg azért ferdítette a valóságot(ha egyáltalán ferdítette), mert ha azt írja, hogy nincs most annyi pénze, akkor azért ba*sszátok le őt, hogy akkor minek tart kutyát!Ha nincs kocsija, akkor azért(mert ugye egy sima kiszállás is 2-3ezernél kezdődik)

Kutya lehet boldog, egészséges mondjuk több tízezres fekhely és szuperprémium táp nélkül is!

Ez a fülcsipkedés nem olyan őrületes nagy probléma, amit ne lehetne orvos nélkül kikezelni!

Csak a sok okostojás, akinek a kutyáról halvány dunsztjuk sincsen, küldözget mindenkit az állatorvoshoz!

2009. szept. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Kedves 12:34-es!

Erről a feljelentésről mesélhetnél bővebben,mert van egy állatorvos akit szeretnék feljelenteni. Egy ismerősöm kutyáját olyan embertelen módon kezelte, gyakorlatilag kínozta, hogy ezt nem lehet szó nélkül hagyni!

A mi állatorvosaink rakták végül össze a 10 napja elütött kutyát...

Olyan borzalmak történtek szegény jószággal, amit én el sem tudtam volna képzelni.

Hála Istennek, mögöttünk olyan állatorvosi gárda áll, akiket ha kell hajnal 2kor fel tudok ébreszteni és ellátják a kutyámat NORMÁLISAN.

2009. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!