Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljunk ezzel a hozzánk...

Mit csináljunk ezzel a hozzánk beköltözött kutyussal?

Figyelt kérdés

Egy telephelyen van egy nagytestű kutyánk. Otthon van másik 2 kutyánk. A telephelyre beköltözött egy tacskószerű kutya, nem lehet idősebb 2 évnél, mert igen szép állapotban van a foga. Megtartani sajnos nem tudjuk, a 3 kutya mellett.

Etetjük,játszunk vele, de örökké nem mehet így.

Facebookon nekem valami minimális mennyiségű ember van, csak a fontosabbak, nekik már van állatuk, vagy nem is szeretnének, de soha senkit nem érdekel, ha megosztok egy menhelyi kutyát.

Írtam a helyi menhelynek, hogy osszák meg. Nem azt írtam, hogy vigyék be a menhelyre, különben kirakom, hanem hogy annyival segítsenek, hogy megosztják!! És megosztották? Hát hogyne..minden mást megosztanak. Pedig igenis adományoztunk már többször is a menhelynek, olyan meleg ruhákat vittünk, amit eladni is el lehetett volna, de inkább a kutyáknak vittük. Tápokat,konzerveket is vittünk, és nem a gagyi tescos márkából, és még egy sz.ros megosztást sem kaptam!

Ha a menhely sem segít, kihez forduljunk? Ha Jófogáson és hasonlókon hirdetném, valószínűleg rossz emberhez kerülne, amit nem szeretnénk. Ha a menhely megosztotta volna, valószínűleg csak értelmes ember jelentkezik érte.


Most komolyan, mit lehet tenni?


2013. febr. 27. 11:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Ide is tedd fel:

[link]


Azon kívül pedig, hogy hirdeted, nem sokat tudsz tenni. Melyik menhely nem segít?

2013. febr. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nyugodtan hirdetheted jófogáson, meg aprod.hu-n is, miért kerülne rossz a gazdihoz? Ez a veszély akkor fenyegetné, ha fajtatiszta lenne, mert akkor a szaporítók lecsaphatnának rá.

Illetve keresd meg őket, a fajtamentők általában elég lelkiismeretesek és segítőkészek:

[link]

2013. febr. 27. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha elküldöd nekem üzenetben a hirdetés szövegét meg egy képet meg hogy hol lehet keresni, felrakom neked facebookon kutyás csoportokba. Hátha akkor többen látják
2013. febr. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!