Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen történeteik vannak...

Milyen történeteik vannak állatorvosi tévedésekről?

Figyelt kérdés
Félrekezelés, félrediagnosztizálás.

2013. febr. 27. 16:24
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Kb 1 hétig nem tudta kideríteni, hogy mi baja van, és mindeféle másra kezelte. Aztán kiderült, hogy csak vért kellett volna venni és megállapítható lett volna, hogy a kullancs miatt beteg. Csak azért élte túl mert a mudi egy erős fajta. Ezt maga az orvos mondta.
2013. febr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%

Kapásból három. Egy pert már megnyertem a Lehel úti állatkórházzal szemben. Egyet a barátnőm nyert meg ugyanez kórház ellen. Most meg pert indítottunk egy csillaghegyi állatorvosi rendelő ellen. Itt a kutyát megverték, vérömlenyes szemel és orrán, száján folyt a vér. rendőrséggel fenyegettük meg a rendelőt ezért adták ki a kutyát.

A legelsőnél nem ismerte fel az "orvos" a bálcsavart.

A másiknál meg ivartalanítás volt és a varrat kiszedés után szétszakadt a kutya hasfala és szó szerint kiesett a bele és a mája a földre.

2013. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:

Atyaég... Ez durva....

Félve kérdezem, de túlélték a kutyusok? :(

Mi az hogy megverték??? Konkrétan megverték a kutyát az állatorvosi rendelőben???

Na ennyire durva sztorikra nem is számítottam....

2013. febr. 27. 16:50
 4/36 anonim ***** válasza:
100%

úristen.

Gondolom mind a 3 meghalt. Felháborító, hogy ilyenek vannak.

Sok sikert a perhez!

2013. febr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%

Állatorvosi Egyetem,ügyelet.Fuldokolva köhögő öreg bullterriert vittem be.

Először is várattak vagy 2 óra hosszat úgy,hogy nem volt bent beteg a rendelőben.Végül megjelent egy fiatal nő meg pasi fehér köpenyben,hogy ők az állatorvosok.Biztos,hogy csak hallgatók voltak még.A pasi szólt,hogy tegyem fel az asztalra a kutyát.Feltettem.A nő közel se mert jönni a kutyához,pedig előre közöltem,hogy a kutya imád mindenkit,nem bánt.A csávó bátrabb volt,ő vagy 2 méternyire közel jött.Kinyitottam a kutya száját,onnan messziről belenézett,és közölte,torokrákja van a kutyának.Ezt ugye 2 méter távolságból könnyű megállapítani.Mondta,vigyem vissza másnap vizsgálatokra,és hozzak magammal 50 ezret,ennyibe fog körülbelül kerülni.Mondott egy összeget a "vizsgálatra"is,mire én beintettem neki.

Másnap vittem a kutyát saját dokinkhoz(Ő éjjel nem dolgozik).Belenézett a kutya szájába közelről.Mondta,torokgyulladásról van szó,adott be neki egy injekciót,a kutya pár nap alatt rendbe is jött.

Meséltem neki a torokrákos diagnózist,kiröhögött.

2013. febr. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
Az első kettő belehalt. A harmadik nem, mert elhoztuk még idejében. Most kértük ki a kamarától a hanganyagot mert a jegyzőkönyvben leírtak nem egyeznek az ott elhangzottakkal.
2013. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én kutyámnak toklász ment a szemébe. Persze a doki nem vette észre, azt mondta begyulladt valamitől. Adott rá cseppet és annyi. Meg se vizsgálta. Egyre romlott neki így gondoltunk, hogy nem az a baj. Elvittük egy másik városba és ott megvizsgálták. Mondta a doki, h örüljünk, ha megmarad a szeme, nem hogy még látni is fog vele. De szerencsére lát,és alig látszik neki ott egy pici folt. Azóta is ehhez a dokihoz járunk, ha csak oltás kell, akkor is.
2013. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 sippara ***** válasza:
100%
zsuzsabazsa, akár privátban meg tudnád írni, hogy melyik rendelőről van szó? Csillaghegyre járunk dokihoz, és most megijedtem.
2013. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 zsuzsabazsa ***** válasza:
100%
A harmadik kutyát kikapták a kezünkből, hogy elviszik műteni, holott nem is műtétre vittük. Még a kezelőbe se engedték, hogy ottmaradjunk. Azt mondták, hogy azért nem maradhatunk ott mert akkor a kutya nyugodtabb ha a gazda nincs jelen.
2013. febr. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom!

Ennek a rendelőnek a címét én is nyilvánosságra hoznám, mert ha ez igaz, szerintem be is kellene vonni az engedélyét annak az elmebetegnek... Légyszi, mondd el, pontosan kik ezek, hogy minél több gazdihoz eljuthasson a hír, és még véletlenül se járhasson így más!:(


Ezt a verős sztorit én sem értem... az orvosok megverték a kutyát???

2013. febr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!