Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen történeteik vannak...

Milyen történeteik vannak állatorvosi tévedésekről?

Figyelt kérdés
Félrekezelés, félrediagnosztizálás.

2013. febr. 27. 16:24
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem ha nem nagytestű pásztorról van szó, nem történik katasztrófa, ha megfelelő időben és módon kap büntetést a kutya, legyen az szóbeli vagy egy orrbavágás.

Ezt kutyaiskolán, terápián is így csinálják.

Gondolod, hogy jó ötlet lenne hagyni, hogy egy kutya megmorogja a dokit például?


A kutyust nagyon sajnálom, és ha tényleg félrediagnosztizálták (de még mindig nehezemre esik elhinni), az tragédia...


Egyébként ez a szájbekötés szerintem is elég érdekes... turcsiknak nem kötik be a száját... tudtommal még szájkosarat sem lehet tenni rájuk.

2013. márc. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

ha az én kutyámat merné megütni a doki, azt hiszem, hogy 3X adnám vissza, mint Ludas Matyi...

a turcsi orrú kutyáknak is be lehet kötni a száját, ha mást nem egy nadrágszíjat tesz rá...nem kifogás.

Erre nincs mentség szerintem, és nem tartom valószínűnek, hogy a válaszoló úgy hazudna, hogy meg is nevezi a tettest.

vannak olyan "orvosok" akik valóban megérdemelnék azt, amit ők tesznek az állattal, és vannak olyanok is, akik tényleg jók...ez még az ember orvosoknál is így van.

2013. márc. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
38%

Az én kutyámat verték már orrba párszor terápiások, iszonyú hálás vagyok érte...

Én is vertem párszor orrba.

Természetesen előtte mindig van egy tiltószó... csak akkor jön az atyai (anyai) pofon, ha folytatja a tevékenységét...

Ezeknek a tockosoknak köszönhetően tudom ma bárhol elengedni. (Nem a menhelyes kutyámról van szó.)


Van pár gazda, akik azt hiszik, ha nyakon vágok egy kutyát, az bántalmazás.

Elárulom, ez nekik kb. annyira fáj, mintha egy macskától kapnál karom nélküli pofont.

Ha igazán azt akarnám, hogy fájjon, el kellene törnöm valamijét.

2013. márc. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 sippara ***** válasza:
42%
Senki sem mondta, hogy a válaszoló hazudik, csak éppen többen évek (vagy éppen évtizedek) óta járunk hozzá, és még azt sem tudnánk róla elképzelni, hogy a kelleténél erősebben megfogjon egy kutyát, nem hogy agyonverje. Személy szerint én szeretném hallani a másik fél álláspontját is, így meg fogom kérdezni a dokit a következő látogatáskor, ami amúgy is esedékes a közeljövőben.
2013. márc. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezni meg lehet. De nincs sok értelme. Ha megtörtént a dolog, úgysem fogja bevallani. Vagy tagadja, vagy úgy meséli el, hogy ő jöjjön ki jól az ügyből.
2013. márc. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 zsuzsabazsa ***** válasza:

Megjött a válaszlevél a kamarától nem tudom írtam e.


Azt válaszolták, hogy a hanganyagot nem archiválják.

Holott tudomásom szerint öt évig meg kell őrizniük. Ez okirat hamisítás. Megkérdeztem ügyvédtől.

A kutya meg nem az enyém hanem a barátnőmé.

Ha kap is egy tockost a kutya akkor még nem lesz vérömleny a szemén.


Ha tudnék szkennelni akkor beszkennelném.

2013. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!