Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mi legyen?

Most mi legyen?

Figyelt kérdés
Lesz egy vizsla kiskutyám és elfogunk utazni nyáron (nyaralás) Anyukám azt mondta hogy nem vihetem magammal mert ahol a rokonok laknak ott 10-en lennénk és nem valami nagy a lakás mert társasházban laknak.. és azt mondta anyukám hogy a szomszédok szólnának érte,persze egy ott lakó nő viheti oda a vizslánál 3x nagyobb kutyáját... csak mert ők Németek a rokonaim meg Magyarok de nincs kire hagynunk addig a kutyust valami ötletek,megoldások (panzióba nem viszem)

2013. febr. 28. 16:52
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy hogy tudnám meggyőzni anyukámat mert amíg kicsi oké lehet vinni de amikor nagy lesz a kutyus O.o?
2013. febr. 28. 16:53
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

nah mert mi bajod a panzióval? ..


Keress neki helyet ismerősöknél, rokonoknál. Mi anno olyat is csináltunk hogy megkértünk valakit akit ismert a kutya hogy adjon neki inni meg enni.. de ennél jobb megoldás a panzió

2013. febr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom panziósokhoz vinni,nem hagyom idegenekre kitudja mit csinálnának a kutyussal
2013. febr. 28. 16:56
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

mit csinálnának ? :.. ha jobb helyre viszed még meg is sétáltatják naponta1szer meg játszatják hasonló méretű de különböző nemű kutyával akár ha kéred..


én mogyoródra vittem az enyémet és nagyon meg voltam elégedve velük. Külkön kérésre még főztek is nekik amit akartam :D saját tápot vittem azért pénzt se számoltak fel. napi 1 séta volt. Azthiszem 1000 vagy 1500ft/nap

2013. febr. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
lehet,de jobban érezném magam hogyha velem lenne majd :/
2013. febr. 28. 17:02
 6/13 anonim ***** válasza:

Mi a Népligetbe visszük a Strázsába,ha kell.

Nagyon ragaszkodik hozzám,attól féltem,lelkibeteg lesz.Annyira nem lett az,hogy azóta is húz befelé,ha arra járunk és meglátja a bejáratot.Ezerrel csóválva ront be a kapun.

2013. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Vagy ez vagy rokonok/ismerősök vagy addig annyira megneveled, hogy anyudék belemennek. Mondjuk erre csak akkor van esély ha nálatok is bent van a házba mert ugye csak akkor szobatiszta..
2013. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
én a strázsáról rosszakat hallottam úgyhogy meg se néztem.
2013. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hmmm utolsó előtti nagyon jó ötletet adtál :D :) Köszönöm!

Talán csak meg kell nevelnem hogy jól viselkedjen köszönöm!!!!!!!!!

2013. febr. 28. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam a Strázsa Panzióban,mint gondozó.És így is nyugodtan oda merem vinni a kutyámat.

Megírnád PÜ,milyen rosszakat hallottál?

A kutya nem hazudik.Ha rosszul bántak volna vele ott,akkor nem imádna annyira odamenni.

2013. febr. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!