Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet ez? Normalis?

Mi lehet ez? Normalis?

Figyelt kérdés
Kislany (2 honapos) kutyakolyoknek a nemi szerve es a popoja kozott van egy zsiros kis duzzadt resz,ott,ahol a kisfiuk hereje szokott lenni.Nem tudom megitelni,mi lehet ez.Talan a jo husban levo kolyoknel egy kis zsirleakodas?Normalis ez?
2013. febr. 28. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, hogy bűzmirigy?
2013. febr. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Lágyéksérv esetleg?Látatlanba elég nehéz...
2013. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem kemeny,puha es ha lefekszik,ilyen kis puha hurkas ott neki
2013. febr. 28. 20:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Állatorvoshoz kell vinni.Mikor a legközelebbi oltásra viszitek,mutassátok meg a dokinak.Ő megmondja,miről van szó pontosan.
2013. febr. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
1-2 héten belül úgy is vinni kell megint orvoshoz, kérdezd meg majd, mi lehet ez.
2013. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

koszi,de tegnap voltunk,nem tulajdonitott neki jelentoseget.

Van vkinek itt kislany kutyusa es megnezne,milyen ott nekik?

Enyemnek nem dudorodik ki,csak van ott egy elvalasztas kozepen,mint amikor kisfiunak a ket here elvalasztodik:)jaj,nem tudom maskepp leirni.szoval van ott egy fuggoleges csik is.a csik kicsit vilagosabb borszinu.ott nem nagyon van szor.es teljesen puha,fajdalmatlan neki.tobbi kicsi szukanak is ilyen?mostanaban nem igazan lattam mas kiskutyat,nem tudom osszehasonlitani sajnos.

2013. febr. 28. 22:18
 7/8 kira kenzo ***** válasza:
100%
Az én szukámnak is a cunija fölött van egy függőleges csík, ami rózsaszínes és dudoros is. Ez kicsikorától így van. Ez szimplán csak zsírréteg.
2013. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom,szoval akkor nincs vele baj.nagy felnott kutyaknal nem latok ilyet,bztam benne,hogy bebihaj.kulfoldon elek,nem akartam hulyenek nezetni magam a doki elott.itt az oltast ugy adjak,kombinaltat,hogy 2 honaposan megkapta,aztan ra egy honap mulva a kovetkezot es fereghajtas is havonta fel eves korig,utana 3havonta,mint otthon.
2013. márc. 1. 04:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!