Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kutyám, és szeretném...

Van egy kutyám, és szeretném bilire vagy wc-re szoktatni. És utánanéztem, de sehol egy normális válasz. Szóval hogy kell? Kérem írjon aki tudja

Figyelt kérdés
Köszönöm!!

#kutya #szobatisztasága
2013. febr. 24. 13:40
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Magadat szoktasd sétára, vagy inkább szoktasd le magad a kutyatartásról.
2013. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Összetéveszted a dolgokat, a kutya nem jár bilire vagy wc-re.
2013. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én megtanítottam késsel villával enni...
2013. febr. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye most nem komoly? Mond, hogy csak kamu kérdés és nem vagy olyan beteg, hogy valóban ilyen jusson az eszedbe!
2013. febr. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Maximum kutya pelenkára tudod szoktatni. Wc-re, bilire nem..

Lehet hogy azért nincs normális válasz mert nincs ilyen. Nem gyerek, hogy meg kell tanítani neki a bilizést, és a wc-zést.

Trükköket már láttam hogy megtanították a kutyát ráülni a bilire vagy wc-re, de nem azért hogy oda végezze a dolgát, csupán trükknek, és vicces is, de ennyi.

2013. febr. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutya nem macska.
2013. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is ezzel küszködöm. Nekem azt javasolták,hogy inkáb a kertbe és az utcára szoktassam a dolgát végezni.2 óránkén viszem ki az udvarra és reggel 7-kor kelek fel hozzá,ekkor kimegyünk az utcára. Ha még is kutya pelenka,akkor a boltokba vegyél pelusra szoktató sprey-t és azzal naponta-kétnaponta fújd be. (Én is először pelus aztán most valahogy az udvar és utcára kéne,nekem be állt).Sok sikert!
2017. aug. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is ezzel küszködöm,viszont nekem már az utcára vagy az udnvarra kell szoktatnom. Én most kezdésnél két óránként viszem ki,és reggel hétkor kiviszem és ekkor megyünk az utcára. Szerintem te is elősször a pelenkára aztán az utcára. Ha mégis a pelus akkor vegyél a boltokban kutyapelenkára szoktató sprey-t. Nekem bevállt. Sok sikert!
2017. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!