Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egész nap hányt?! Mit csináljak?

Egész nap hányt?! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kis bolognese kutyusom van. Egész nap hányt minden kijön belőle.Adtam neki a tápjára olyan kis csirkepöri szaftot. De nem sokat! Épp hogy.. Nem tudtam/tudom orvoshoz elvinni mert nem rendelt. Beteg. 6óra fele adtam neki kis vitaminos falatkákat de azt is kiadta magából. Félek...Kérlek mondjátok hogy mit csináljak! Még nem volt beteg. Soha nem hányt. És egész nap olyan félős volt, meg "szégyenlős". Olyan fura.
2013. márc. 1. 20:29
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Megvan minden oltása. 3éves lesz augusztusba..:)
2013. márc. 1. 21:21
 12/18 anonim ***** válasza:
Azóta mi a helyzet? Hogy van?
2013. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem jól. Holnap visszük vissza az orvoshoz. Mindent kiad magából. Most kamilla teával itatjuk. És teljesen le van soványodva. Ez alatt a 3nap alatt nagyon rossz állapotba lett. Már egyszer voltunk orvosnál akkor teljesen jól volt viszont most megint rosszul van. Hány nem akar enni(ha eszik is keveset kihánnya), nem iszik, bár azért ha meglát elkezdi csóválni a farkát. Imádnivaló kiskutya.:) Nagyon remélem semmi komoly baja nincs..
2013. márc. 3. 20:26
 14/18 A kérdező kommentje:
De amúgy szaladgál meg jó a kedve.:)
2013. márc. 3. 20:29
 15/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi baja lehet.:(
2013. márc. 3. 20:29
 16/18 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nagyon nem hangzik jól, a doki majd biztosan többet tud mondani. Reméljük hamarosan jobban lesz a kutyus.
2013. márc. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Most bent tartja az orvos. Azt mondta valami nagy baja van az biztos. Folyadék van a belei között. Olyan rosszul lettem az állatorvosnál. Elbőgtem magam. Még most is sírok. :( Ha valami baja lesz nem tudom mit fogok csinálni.
2013. márc. 4. 16:40
 18/18 A kérdező kommentje:
*Ha nem fog meggyógyulni nem tudom mit fogok csinálni..:(
2013. márc. 4. 16:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!