Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Össze vissza sz@rik?

Össze vissza sz@rik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Hogy szoktassam le a kutyámat arról hogy ha kiengedem futkározik(örül)Kb 8-10helyen megjelöli a kertet (ez nem baj) csak a sziklakertet ne bántsa(?)!

+kb 5perc után egy virágot lesz@r.

Most odáig eljutottam hogy megtanulta oda nem szabad....

de most meg máshova csinálja dolgát....

Úgy próbálom hogy megvárom amig nagy dolgát végzi és rászólok és beküldöm a helyére.

Rá fog jönni hogy minden sz@rás után bezavarom és talán nem kéne ezt tegye?


2009. szept. 12. 08:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
szed össze a kakáját és tedd az összeset olyan helyre ahol szabad neki és utána vezesdd oda és engedd hogy szagolja. ezt addig csináld amíg meg nem szokja.:D és a kakáját el is takaríthatod mután oda szokott kakálni.:DD
2009. szept. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
nem ártana kicsit kulturáltabban fogalmazni! a kutya olyan mint egy gyerek, fenyitéssel nem sokra mész...bár ki hogyan csinálja... ésszel és türelemmel is mindent el lehet érni a kutyákkal.vidd oda, mutasd meg neki többször azt a helyet ahol elvégezheti a dolgát.
2009. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Az már fenyítés ha beküldöm a helyére????

Kérvényt mégsem írhatok neki....

Nem tudom odavinni mert nem jön oda szégyelli magát.

2009. szept. 12. 09:08
 4/25 anonim ***** válasza:
65%

"de most meg máshova csinálja dolgát.... "


Most lehet le fogsz pontozni, de akkor is megkérdezem. Hol végezze el szerencsétlen? valahol ki kell jönnie. A bioaknákat össze lehet, -sőt össze kell- szedni, de ha nem akarod, hogy a kerbe végezze a dolgát, akkor vidd ki sétálni az utcára. De a végterméket ott is össze kell szedni.

Csatlakozom az elöttem szólóhoz, hogy jelölj ki számára egy helyet a kerben és eleinte hagyj ott egy kupacot szagmintának. Nagyon dicsérd meg, ha ott sikerül.

2009. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Még az elött mutasd meg neki a helyet, mielött megszidtad volna. Amikor kiengeded, azonnal vezesd oda.

Szidással nem sokra mész, jutalmazással, pozitív megerősítéssel annál többre. Nem figyel rád? Nem jön ha hívod? Ne bántsd. Inkább egy falat fincsi kajával jutalmazd ha odamegy hozzád és nagyon dicsérd meg. Gyakoroljátok sokat.

2009. szept. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Oké én értem de ha nem engedem ki 3-4 napig akkor is csinálja valahova a dolgát.

Miért akkor kell neki amikor kiengedem?

Volt már olyan is hogy épp végezte a dolgát(bent a boxba) és kb rá 10percre kint is még egyszer......

2009. szept. 12. 09:19
 7/25 anonim ***** válasza:

3-4 NAPIG?!

Már nem azért te normális vagy? Ki se engeded a kutyádat?? És boxban van?? Hát ne csodálkozz, ha nem foglalkozik veled mikor kiengeded, örül hogy szabad lehet egy rövid időre!!!!

2009. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Nem olyan box mint amire te gondolsz......

kb 4x4méter.

(nem szállító box)

2009. szept. 12. 09:58
 9/25 anonim ***** válasza:

DE akkoris könyörgöm!!!!!!

ÉS ha téged zárnának be? Csodálkozol, hogy beszarik?

2009. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Könyörgöm kutya!!!!!

Nincs rossz sorsa nálam.

És akik láncon tartják?

Be ne vigyen a házamba?

És igen télen ha kint -10fok van akkor is kint van. most nyáron sem szereltettem be klímát a kutya házába.

2009. szept. 12. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!