Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nincs "kutya-TB"?

Miért nincs "kutya-TB"?

Figyelt kérdés
Vagy legalább ne lenne ennyire drága az állatorvos, hogy komolyan, történik valami a kutyámmal és ha elviszem(márpedig elviszem mert mindennél fontosabb nekem) akkor nem eszek, nem fizetem be a számlákat, stb...
2009. szept. 12. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már hallottam arról, hogy egy biztosító tervezi kisállat biztosítás bevezetését. Így ha valami történik a kedvenceddel akkor a biztosító fogja a cehet állni.
2009. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Na ez jó hír, de mért érzem úgy hogy ebből sem lesz semmi...?
2009. szept. 12. 10:41
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha lesz, akkor valószínűleg úgy lesz, mint nekünk, embereknek is a TB, vagyis havonta x összeget be kell fizetni (ha dolgozol, ezt a munkáltató fizeti... stb.). Szerintem ha már tervezik, meg is fogják valósítani, és akkor már nem csak kutyára, de valószínűleg opcionális lesz, mint az, hogy kötsz-e életbiztosítást vagy nem.
2009. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát ez jó lenne :D Mert tényleg nagyon drága az állatorvos....
2009. szept. 12. 11:11
 5/8 anonim ***** válasza:
Íme: [link]
2009. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem hiszem hogy ezt a TB-t a közeljövőben bevezetnék... sajnos. Iszonyatos összegeket elkérnek, és lehet meg sem gyógyúl attól a kezeléstől.

Én most így vagyok a kutyusommal: Sántít már kb 3hónapja, azóta járok vele dokihoz. Voltam vele a korházban megröntgenezték, nem láttak a röntgenen semmit, semmi elváltozást...,gyógyszereket adtak...stb(40 000Ft idáig)

És még mindig nem gyógyúlt meg szegénykém.

18/L

2009. szept. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj nekem is. Nem sajnálom tőle a pénzt, inkább nem eszek, de ez már akkoris sok:S
2009. szept. 12. 19:34
 8/8 anonim ***** válasza:
Létezik: [link]
2009. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!