Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnék a kutyuért?

Mit tehetnék a kutyuért?

Figyelt kérdés
A szomszédunkban nem rég van egy új kiskutya. 2 sulis csaj lakik ott akik amikor nincsenek ott hon egy 1-szer 1m-es ketrecbe zárják. Szegényt nagyon sajnálom, mert végig ugatja a napot nem foglalkoznak vele és a hab a tortán, hogy mindketten állatvédelemről tanulnak. 12/L vagyok lécci segítsetek mit tegyek. Szegénnyel senki sincsen még hétvégén sem ezt is csak onnan tudom, hogy apum találkozott velük és rákérdezett. eddig egy németjuhászuk volt.
2009. szept. 12. 12:12
 1/6 anonim ***** válasza:
74%

jujj,szegény.szerintem hívjátok az állatmentőket vagy a rendőrséget xD de mondjad szüleidnek is.én ezt tenném a helyedbe!

14L

2009. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Senkit nem tartóztatnak le azért, mert kis helyen tartja a kutyáját. Az állatvédőknek meg súlyosabb eseteik vannak, így nem törödnének ezzel. A legtöbb kutyának ez a helyzete Magyarországon.
2009. szept. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj át és engedd ki :D
2009. szept. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a gazdáikkal. Hátha felbnyitod a szemük.
2009. szept. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát szomorú hogy ilyen emberek vannak, és valószínűleg hiába szólsz az állatvédőknek, vagy rendőrségnek, nem foglalkoznak vele,...de próbáld meg. Egy próbát megér.

Vagy tényleg beszéljük velük, vagy ha nem is te, szólj a szüleidnek hogy beszéljenek velük.

18/L

2009. szept. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Próbálj beszélni a kutyushoz hátha hallja a hangod:) Nálunk is így van. A szomszéd kutyája ha ugat én kimegyek a kerítéshez és beszélek a kutyushoz és ettől mindig megnyugszik:)
2010. márc. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!