Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Falkából kizárás folytatása?

JethroG kérdése:

Falkából kizárás folytatása?

Figyelt kérdés
2013. márc. 4. 13:15
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Tegnap este óta a falkából kizárást akartam használni büntetésként.Ma reggel apu szóhasználat nélkül kiküldte a kutyát a kiskertből később húgom is rászólt.Érdemes folytatni a kizárást vagy így már felesleges?
2013. márc. 4. 13:21
 2/11 anonim ***** válasza:
22%

A falkából kizárás nem napokat jelent! Max órákat!


Ejjj, amikor mindenki ismeri a módszert, csak épp azt nem, h h kell alkalmazni....

2013. márc. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Miért alkalmazol olyan büntetést, amit nem is ismersz?
2013. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem akartam napokra kizárni csak ma estig és gondoltam hogy egy napot ki tud bírni a család is.
2013. márc. 4. 13:33
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert mégis milyen bűnt követett el?
2013. márc. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Hát ezekszerint nem bírták ki. Előbb a család fejében tegyél rendet, mert addig ilyesmivel hiába próbálkozol.
2013. márc. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kaja közbe rátámadott a macskánkra.Eddig nem volt ilyen probléma,egymás mellett ettek.
2013. márc. 4. 13:42
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
És erre miben segít szerinted mégis ez? A kutya nem fog órák/napok múlva vissza gondolni, hogy most azért nem foglalkozol vele, mert ő elmorogta a macskát a kajától! Nem fogja összekötni azt a viselkedését a tiéddel. Jajj, ha mindenki csak egy kicsit értene a kutyájához...
2013. márc. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én kutyám ismegrendszabályozta a macskám evés közben. Eredmény: a macska többet nem megy a közelébe amikor eszik, a kutya pedig ugyanúgy tudja a helyét és a macskát is szereti és soha többet nem történt ilyen. A falkavezérség nem azt jelenti, hogy még levegőt sem vehet.
2013. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
48%
Egy ilyen tettért elég sztem helyben leteremteni. A hosszú kizárást inkább gazda elleni agressziónál, behívás többször megtagadásánál érdemes alkalmazni...de akkor tényleg napokig, hogy a kutya érezze, hogy vmi megváltozik. Majd mindenféle szabályt még keményebben betartatni, aztán a simit-beszédet-játékot fokozatosan bevezetni, pár nap alatt.
2013. márc. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!