Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyát lehet vinni buszon?

Viki69 kérdése:

Kutyát lehet vinni buszon?

Figyelt kérdés
Ha igen milyen felétellel?Olyan 36 km-ről lenne szó
2013. márc. 4. 19:16
 1/6 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Igen.

Nézd meg a Volánbusz, vagy az adott busztársaság honlapján a feltételeket. Általában oltási könyv, szájkosár és jegy

2013. márc. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igen lehet. Ha nagyon pici a kutya hogy kézben elfér, lehet hogy jegyet sem kell venned, de egy póráz és szájkosár féle legyen. Egy nagyobb kutyánál jegyet kell váltani neki, és szájkosár+póráz ami kötelező. Én amikor utaztam a kutyával (amstaff) Odafelé rendesen jegyet kellett venni, visszafelé viszont a sofőr azt mondta hogy menjek vele hátra és ennyi. szóval sofőre válogatja, de készülj a jegyre inkább.

Milyen fajta a kutyus?

2013. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen lehet, bár nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak (Borsod Volán). Kb 30 cm-es kölyök kutyámmal akartam felszállni, belém kötött a sofőr, hogy nincs rajta szájkosár. Mondom nézzen már rá milyen pici ugyan kit harapna meg ráadásul ilyen pici szájkosarat még sehol nem láttam ami rá jó lett volna. Erre mondja, hogy fizessek jegyet a kutyának. Mondom jó mennyi a jegy ára neki? Erre nagy bunkón, azt mondja, hát amennyit majd beüt. Na itt betelt a pohár nem is utaztam azzal a busszal. Szóval lényeg a lényeg, hogy meg vannak írva a szabályok, de szerintem sofőrje válogatja. Van aki kér érte jegypénzt és van aki nem.
2013. márc. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom igen, szájkossárral, pórázon. A buszon egyszerre csak egy kutya lehet, hogy ne kapjanak össze.
2013. márc. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én az egérharapásnak se örülnék. A harapás olyan mint a f@sz: nem a méret számít hanem az ereje.
2013. márc. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyobb kutyát is lehet vinni?
2019. febr. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!