Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S a kutyám macskát esz...

S. O. S a kutyám macskát esz de miért? Rendessen kap kaját és még nálunk is vannak macskák de már harmadszora vettük észre hogy haza hoza a döglöt macskát és el kezdi enni mindig elveszük töle miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 14:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Az "esz" miatt kétszer kellet elolvasnom mire felfogtam hogy mit akarsz.


Basszus ahelyett h itt kérdezősködsz kösd meg azt a kib*aszot kutyát vagy kezdjetek már valamit vele. Rühelem a kin kóborló kutyákat. A kutyának benn a helye az udvarba.

Arra még nem gondoltál hogy embert is bánthat netán?

Ja a másik meg tuti nem élne már ha az én macskámat kapná el. :D

2013. márc. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
ez egyáltalán nem normális. jól látható hogy azzal a kutyával nem foglalkoztok egyáltalán eleget de még azt sem tartom kizártnak hogy kissé elvadult antiszociális kutyáról beszélünk, mert már elnézést de én még ilyet a normális köreimben nem pipáltam hogy a kutya egy döglött macskával térjen haza amit el is kezd megenni. ugyanakkor félre értések elkerülése végett ez a kutya részéről valójában "normális". de egy olyan kutya akivel rendszeresen foglalkoznak, tanítják, nevelik, lemozgatják eleve el sem szökik nemhogy ennyire kijöjjön belőle az ösztönállat... nem megkötni meg kennelbe dugni kell hanem RENDSZERESEN foglalkozni vele!!!
2013. márc. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem leszokna a macskaevésről, ha néha adnál neki egy ezrest és elküldenéd kutyatápért.
2013. márc. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
4%
Öld meg azt a rohatt kutyát gigakocka
2013. máj. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!