Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Leírnátok egy napotokat?

Leírnátok egy napotokat?

Figyelt kérdés

Szeretném, ha leírnátok, hogy egy napotok hogyan telik. Legfőképp olyanok válasza érdekelne, akik kisgyerekkel és kutyával élnek egyedüli szülőként, munkahellyel. Mennyi időt és hogyan sétálnak a kutyával, gyerekkel együtt, stb. :)

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. márc. 6. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Gyerek nincs, munka van:

6.00 kelek, fél 7-7-ig séta, fél 8-fél3-ig munka (iskola), 3-kor séta, olyan 4-ig, aztán másodállás (korrepetálás otthon) 7-ig, vacsi, kb 8-9-ig esti séta, 10-kor alvás. Hétvégén egyik nap kirándulni szoktunk, ha nincs rossz idő.

2013. márc. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Szülőkkel élsz? A suli miatt kérdezem. :)

Csak azért kérdezem, mert a háztartási munkák kimaradtak a napból. :) És ez is elég sokat elvesz a napból és kivesz az emberből. :P

2013. márc. 6. 12:45
 3/6 anonim ***** válasza:

Munkám van szüleimmel élek, gyerek nincs:

Reggel mielőtt elmegyek kilépek egy picit a kutyusokhoz az udvarra. Majd várnak rám délután kettőig. Délután 2-kor haza jövök eszek elmosogatok majd átöltözök és megyünk sétálni.

Úgy sötétedés előtt általában haza érünk jó nagy köröket szoktam velük menni persze ha példáúl van más dolgom is akkor kicsit tempósabban és kisebb kört megyünk. De kell nekem is a séta és a kutyusoknak is pedig le szokták magukat fárasztani nagy az udvar sokat kergetőznek. :D


Tehát körülbelül mi 2-3 órát sétálunk. Eddzünk keményen mert nem sokára megyünk családostól kirándulni és azért ez nem 2-3 órás séta lesz hanem olyan 7-8 óra minimum attól függ anyuék hányszor ülnek le pihenni. :)


Minden évben 2-3x megyünk ilyen kirándulásra!

Ha azt nézzük 3 napig egyedül élek mwrt szinte se anyám se apám nincs itthon mert dolgoznak. Eddig még csak 3x kellett főznöm és amit megkívántam mindíg este 6-7-re lett kész tehát ott kimaradt a séta.


Nekünk ilyen napjaink vannak! Na és most meg is indulunk. Útra feel! :) :D

2013. márc. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Párommal élek, suli-munka van, gyerek nincs.


Ha nekem suli/munka van és párom dolgozik, akkor:

Reggel kelek hamarabb, lemegyek a kutyával, időjárástól függ, de fél óra általában meg van. Feljöttünk eszik. Elmegyek munkába/suliba, délután haza, utána rögtön megyünk le, 1-1,5óra. Vissza jöttünk, csinálom a dolgom, kutya eszik. Este megint megyünk le, minimum egy fél óra. Vissza jöttünk, akkor gyakorlás, tanulás neki. Utána vagy alszik, vagy eljátszik a játékaival, vagy velünk. Változó.

Ha itthon vagyunk egész nap:

8 körül kelünk, vagy később, sok mindentől függ. Lemegyek a kutyával, minimum fél óra. Feljöttünk ő eszik. Délelőtt csináljuk a dolgainkat, vagy pihizünk. Délután elmegyünk erre arra a kutyával, tóhoz, határba, parkokba. Ez van hogy 3 vagy több órába is telik. Vissza jöttünk a kutya pihizik, mi megyünk a dolgunkra. Később etetés. Este ugyancsak minimum fél óra séta. Feljöttünk akkor a szokásos gyakorlás, játszás.


De nálunk ez nagyon változó. Ki, hogy, mikor van itthon. Vannak-e nálunk vendégek. Van hogy haza megyünk szülőkhöz. Akkor visszük a kutyát, vagy marad itthon, változó.

2013. márc. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: persze, végzünk házimunkát, de azt a család közösen, szerintem olyan sok idő nem megy vele, napi negyed óra mosogatás meg másfél óra takarítás hétvégén, hétközben berakni a mosást, meg a mosogatógépet, kb ennyi. Ez nem befolyásolja a kutyázást annyira.
2013. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia.

Munka, gyerek(15 éves), kutya van


-Általában 7-8 órakor kelek.

-Beteszek egy mosást.

-Reggeli.

-9-től 10-ig séta. Ha nem, akkor labdázunk a házban vagy az udvaron.

-Kiteregetek.

-10:30-tól 20:30-ig nekem munka.

-A gyerek hazaér 15:00-re, vagy 16:00-ra. Ha van kedve elviszi sétálni (általában van), ha nem, akkor játék otthon.

-20:40-re hazaérek és 40-50 percet megyünk sétálni. Ha a gyerekkel nem voltak akkor kicsit tovább maradunk.

-Aztán vacsi, beszélgetés. Utána meg főzök holnapra, vasalok, pakolok, fürdök, aztán szabad foglalkozás.

2013. márc. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!