Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS Mit csináljak? Már két...

SOS Mit csináljak? Már két napja nem találom a kutyámat? Valószínű hogy ellopták!

Figyelt kérdés

Segítsetek mit tudnék még tenni? Már a környéket bejártuk kocsival de sehol nem láttuk, ami jó is mert így már nem tartom valószínűnek hogy elütötték. Viszont már 2 éjszaka eltelt és nem jött haza! Nem valószínű az sem hogy kiszökött mert mindenhol megcsináltuk ugy a kerítést hogy ne mennyen el. Ráadásul sajnos van eegy olyan gyanum hogy ellopták ugyanis elötte levő nap jött egy ficko és nagyon nézte a kutyát. amikor megkérdeztem mitcsinál azt mondta hogy jajj ne aggódjon nem bántom én csak nagyon tetszik nekem ez a kutya!!! Semmi sem biztos de van egy olyan érzésem hogy ez a ficko ellopta a kutyát. Mielött valaki kérdezi azért nem zártam be mert nem lehet mindig bezárva tartani másrészt meg egy aranyos beagle kutyáról van szó és az utcán sétálok mindig megállnak hogy milyen aranyos, meg "beszélgetnek" vele. Mit tudok tenni? Hogy tudnám megtalálni? Csipet is rakattunk bele. De ha jól tudom azzal nem megyünk sokra mert ha ellopták akkor úgyse kerül olyan helyre a kutya ahol leolvashatják a csipjéről az adatokat. Nem lehet lekövetni valahogy a csipen keresztül?

Bocsi hogy ennyit írtam és lehet hogy nagy hülyeségeket de nagyon kétségbe vagyok esve :(


2013. márc. 7. 17:40
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Meglett a kutyus?
2013. ápr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!