Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet kutyát liftbe vinni?

Lehet kutyát liftbe vinni?

Figyelt kérdés

Becsöngetett hozzám egy néni, hogy nem-e az én kutyám szart a liftbe, elég kellemetlenek az ilyen beszélgetések lévén, hogy az első emeleten lakok és magamat se teszem a liftbe, hamarabb leérek, mint a lift.

egyévóbként nem szoktam összeszedni a kutyakakit mert ellenzem azt a törvényt, elég kis 3-4 kilós kutyám van az max a földnek tesz jót amit ő nyom, de azért a liftbe szaratni a kutyát szerintem is durva, mondtam a nőnek, hogy szerintem már tiltja a törvény, hogy liftbe tegyük a kutyát, meg én am se használom, de azért ez kellemetlen akkor is. de a kérdés inkább az, hogy jót mondtam-e tiltja a törvény a kutyát a liftben?


2013. márc. 8. 14:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne? De te egy büdös nagy paraszt vagy mellesleg. Az ilyenek miatt nem lehet nyugodtan kutyát sétáltatni füves helyeken.
2013. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
28%
Én beraknám a kutyát és felküldeném egyedül. Jajj annak aki hívja a liftet!!!
2013. márc. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy tiltja.

A húsevő állat végterméke amúgy nem tesz jót a földnek különösebben :) és kis kutyaszarba lépni is kellemetlen nem csak nagyba ^^

2013. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%
Amúgy a kutyatartásnak ma már komoly szabályozása van. Pl. járdaszigeten se lehet keresztbe állítani csak hosszában.
2013. márc. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%

Már miért tiltaná a liftben utazását a törvény? Nem, nem tiltja.

Egyébként csak gratulálni tudok, h nem szeded össze a kutyád után a sz@rt. Mérges vagyok az ilyenekre, mint te, mert nem lehet egy jót sétálni anélkül füves területen, h ne azt kelljen kémlelnem, h mikor lépünk bele egy adag kupacba, legyen az akár kicsi v nagy és sajnos nem egyszer előfordult már, h nem tudtuk kikerülni, mert elbambultam v éppen az egyikre koncentráltam, miközben a másik ott volt közvetlenül utána.

2013. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 Valletta ***** válasza:
100%
Eléggé el vagy tévedve. Kutyát liftben szállítani szabad. Kutyaszart otthagyni nem szabad. Teljesen mindegy, hogy fűben vagy liftben, egyre megy. Akármilyen kicsi is, pont elég hogy belelépjen az ember vagy belemásszon a gyerek, vagy a kutyájával hempergő gazdi. Ja, hogy nem hempereg, mert tele van minden szarral...
2013. márc. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
64%
Kutyát macskával együtt kell összezárva felküldeni a liftben. Akkor biztos nem szarik be. Mármint a kutya.
2013. márc. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Totál mindegy, hogy mekkora a kutyád. Nem véletlenül jár büntetés azért, ha nem szeded össze!

Remélem ha kutyaszarba lépsz, majd eszedbe jut, hogy talán neked is össze kéne szedni!


Az én kutyám se nagy, mégis akkora tereptárgyat letesz, mint egy marha! És ha szövet kabát van rajtam meg csini ruha, akkor is összeszedem!

Ne tarts kutyát ha ennyire nem vagy képes....


Amúgy nem tudom honnan vetted, hogy nem lehet liftezni a kutyával. Persze, majd biztos naponta 3x le fog gyalogolni a nyugger is a 10. emeletről fifikével, hm?

2013. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Viki ha a kutya a méreteihez képest nagyot xarik akkor lehet nem ártana kaja váltáson gondolkozni.
2013. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul tudod...miért tiltaná? Fogom cipelni 8emeleten át le a kutyámat?? Mert a lépcsőzés nem tesz jót neki.

Tényleg csak gratulálni tudok neked én is. Akkor én sem fogom szedni, a 40kg-os kutya nem rak olyan nagyot...-.-

Meg akkor miért szedi más? Szerintem te sem örülsz annak, hogyha belelépsz egy csivava sz@rjába.

Más sem örül neki amikor a gyereke a te kutyád végterményét tapicskolja. Össze kell szedni erre viszont van törvény, remélem egyszer megfog egy közteres...

2013. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!