Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet ezt kibírni?

Hogy lehet ezt kibírni?

Figyelt kérdés
Ideiglenesben van nálam egy foxterrier, korábban már kérdeztem róla itt. Komoly problémák vannak vele, folyamaotsan szökik, egyáltalán nem figyel rám sáták közben, pedig már egy középfokú tanfolyamon és egy kötődési tréningen is túl vagyunk. Sokszor már sírtam miatta, annyira elkeserít a helyzet. Azt le kell szögeznem, hogy nem vagyok kimondottan béna, másik 3 kutyámmal remekül elboldogulok, de ő kikészít. Felhívtam a Népszigetet, akik kizárást ajánlottak, néma sétát: csak akkor kap kaját, ha figyel rám. Ennek ellenére sem figyel. 4 napja nem evett, ma kivittem, és mindenhova néz, csak rám nem. Már attól félek, hogy valami egészségügyi baja lesz. Adjak neki enni? Akkor meg sutba dobhatom a nevelését.
2013. márc. 8. 18:58
 1/3 anonim válasza:
0%

Menjetek el pszichológushoz is.. De szerintem adj valami kaját neki, megtudják az állatvédők beperelnek :P



PacMan

2013. márc. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Mi az, hogy szökik? Eleve nem kell elengedni pórázról, amíg nem biztos a behívása. Tök mindegy, milyen tanfolyamon vagy túl, ha nem behívható a kutya, csak zárt helyen engedheted el.A kötődési tréningen meg hogy vagy túl, ha nem kötődik hozzád a kutya?
2013. márc. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem a kötődési tréninget a kutyámmal (beagle- ő sem figyelt rám soha, mindig csak a szagok érdekelték), akkor két napig nem kapott enni egyáltalán, aztán a harmadik napon én is elővettem a száraztápot, de semmi, rá se bagózott. Azóta tésztát főzök neki, és összekeverem husi darabokkal (farhátról+ avas kolbász, amit mi már nem eszünk meg+ virsli darabok) és imádja. Annyi volt az egész, hogy a táp nem volt számára elég vonzó. Azóta nagyon figyel, behívható, pedig csak nemrég kezdtük, de még másfél hónap visszavan. Szerintem próbáld ki, ha nem így csináltad. Ha nem ez a gond, akkor sajna nincs tippem.
2013. márc. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!