Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megunták a tápot a kutyáim?

Megunták a tápot a kutyáim?

Figyelt kérdés

Nem,nem engedem a hisztit 5 percig van lent a kaja,de már 2 hete alig esznek csak pár szemet vagy egyáltalán semmit..

Nem akarom,hogy vmi egészségügyi bajuk legyen,mert nem esznek rendesen..

Napközbe nem kapnak semmit..szóval nem értem..


már vettünk nekik farhátat amit megfőzünk és oda adunk nekik aztán egy darabig ezt kapják majd..


2013. márc. 9. 10:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Annak idején a puli keverékem felvágottakat meg ebédmaradékot kapott,ez kb 20 éve volt,akkor még nem volt ennyiféle táp,szárazat egyáltalán nem evett,konzervből meg néha-néha Pedigree-t vagy Chappit(ezek akkoriban jelentek meg,más még nem is volt).16 évig élt,és a kötelező oltásokon kívül nem látta orvos.Most meg itt ez a sok drága táp,és nem győz orvoshoz szaladgálni az ember a kutyájával.A tejet is ellenzi mindenki,mamám meg mesélte annak idején dédnagyapám megfejte a teheneket,a kutyák meg a macskák ültek sorban,és kapták a friss tejet.Egészségesebbek voltak mint a mai tápos kutyák.
2013. márc. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Mindig is utáltam mikor belemegyünk abba hogy régen mi volt ma mi van... Amit nagyapáink elmesélnek annak sokszor jó ha a fele igaz. És csak arról a kutyáról meséltek nekem is amelyik 20évig élt.. A többit aki megdöglött 2-3évesen azt valahogy elfelejtik..
2013. márc. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!