Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok a boltokban...

Mit gondoltok a boltokban kapható nyakörvekről?

Figyelt kérdés
Csomó bőr/műbőr nyakörv, amit állatfelszerelési boltban lehet kapni, merev, nem hajlik, nem simul a kutya nyakára, amikor meg már igen, akkor a festése vagy a felülete össze-vissza töredezik. Mégis miért ilyen nyakörveket árulnak? Amit pl a fressnapfban lehet kapni, kb mindegyik ilyen. Hol lehet olyan bőr nyakörvet kapni, ami puha és használat után is szép marad?
2013. márc. 11. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

azért lehet boltokban jókat is venni (rogz, red dingo, julius k9, hurtta), de ezek nem mindenhol vannak és jobban megéri neten venni őket. de ezek főleg textil cuccok, kivéve a julius k9 meg a hurtta, abból vannak bőrök is.

sztem jó minőségű bőrt netről tudsz rendelni, vagy olyanhoz mész, aki ezzel foglalkozik. én nem használok bőrt, mert nem szeretem, de ha vennék, akkor sem állatfelsdzerelésnél, mert azok elég silányak - szerintem.

2013. márc. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem is vannak hasonló problémáim,amit a kérdést feltevő is leírt.
2013. ápr. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!