Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről, ezekről...

Mit gondoltok erről, ezekről az emberekről és a kutyáikról?

Figyelt kérdés

Ma botlottam ebbe egy külföldi oldalon és kíváncsi lennék a kutyások véleményére :)

(Bocsi de csak itt találtam ezt magyarul leírva)

[link]



2013. febr. 19. 22:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Gyomorforgató. Szerintem is büncselekmény, amit tesznek ezek az aberrált emberek. Gondold csak meg: a szex két ember kölcsönös akaratán múlik, de egy állatot képtelenség megkérdezni. Őt csak használják kényük-kedvük szerint a kutyákat.
2013. febr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Hányinger. Remélem ez nem igaz, csak valami újságíró szórakozik.
2013. febr. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
52%
gusztustalan.
2013. febr. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
33%
Most erre milyen válaszokat vársz? Normális kutyások (emberek) véleményére vagy kíváncsi, (ami valószínűsíthető, hogy egyforma lesz) vagy esetleg aberráltakéra is? Vagy neked nincs erről kialakult morális értékítéleted?
2013. febr. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem aki ezt normálisnak gondolja, nem fogja itt hirdetni:)
2013. febr. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Pedig az ő álláspontjuk is érdekelne.
2013. febr. 19. 23:18
 7/17 anonim ***** válasza:
65%

Kb. ugyanaz, mintha a pedofilok tüntetnének, mert "ilyen" hajlammal születtek címszó alatt, nem bántják, hanem szeretik a gyerekeket......


Rohadjanak meg......

2013. febr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Undorító...
2013. febr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
41%
a demokrácia ,néha nem jóóó. lehet,hogy ezek az emberek szeretik a kutyáikat, de ez a szeretet káros,és kóros. lehet ,hogy vannak akik megértik , de én nem. ha tudnák ilyen emberről ( nem lennék vele megértő ) ,ez pont olyan mint a pedifília. kiveri a biztosítékot, a normális embereknél. ezekre mondják, aberrált állat ! és nem a kutyára gondolok.
2013. febr. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%

Milyen perverz állat(bocsi,az állatok normálisak) molesztál így egy szerető barátot???

Full hülye!!

2013. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!