Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rotweilert szeretnék, hogyan...

Rotweilert szeretnék, hogyan tudom idomitani? Netes leírás vagy videók?

Figyelt kérdés

sosem értettem hogy egy kutyanak hogy lehet ellmagyarázni mit csináljon : hozza vissza a botot meg ilyenek , a pacsira moind magatol rajött az eddigi kutyaim közül de tovabb tanácstalan vagyok.

ja és a rottinal az agresszió elkerülése miatt fontos a nevelés



2013. márc. 11. 14:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt már rotim is, most roti-nj mixem van. Elhiszed, h nem a levegőbe beszélek?

A rotink előtt volt már korábban kutyánk, ég és föld.

2013. márc. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
jelenleg németjuhasz- kaukázusi keverékem van , na ő nem kicsi :D de attól még egy tündér a családba ,
2013. márc. 11. 14:52
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Sosem értetted hogy lehet egy kutyának elmagyarázni dolgokat, de azért már nem vagy kezdő kutyatartó...

Mégis milyen segítséget vársz? Hogy mondjuk el lépésről lépésre hogy hogyan is kell felnevelni egy rotit?

2013. márc. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
vannak, akik ösztönösen ráéreznek a kutyák testbeszédére, nekik könnyen megy a nevelés, sőt, talán még a komolyabb szintű képzés is kutyasuli nélkül. minden más földi halandónak egyszer meg kell tanulnia, ehhez pedig a legjobb és legegyszerűbb út a kutyaiskola, vagy legalább egy házhoz járó tréner segítsége.
2013. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
minden kutyanal addig jutottamm hogy ül fekszik pacsi , feláll , a kezemmel a testhelyzetbe irányitottam és utana kapott jutalomfalatot , de pl a hozzd vissza dolognál nem tudtam hogy fogjak bele. az ilyen trükkökkel vagyok bajba , az hogy kit tekint falkavezérnek az nem gond , meg a rokon kisfiu is bátran kimehet a harom "fenevad" közzé akik jelenleg vannak. A kutyaim az idegent ugatták , támadni csak az ittast tamadjak , meg azt akire megszoktattuk (a faluban van egy két enyveskező) ha ezeket az embereket látják mindig "uszítottuk , bátorítottuk " és igy őken nem engedik fel csak engedéllyel. mégis ugy gondolom hogy egy rotinal többet kell tudni. következő kutyanak gondolom , nem holnap vennék lehet csak évek mulva
2013. márc. 11. 15:02
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez az uszítós dolog alapból baromság. Főleg mivel nem értesz hozzá.
2013. márc. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
nálunk bevált , csak a kívánt 5 személyre támad , miért baromság ?
2013. márc. 11. 15:37
 18/19 anonim ***** válasza:
Inkább ne tarts rottit! Nem neked való fajta...
2013. márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

miért nem ? vagy most honnan szűri ezt le valaki ?

amugy meg nem azt kérdeztem hogy nekem való e vagy nem

2013. márc. 11. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!