Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ismerősöm 2 kutyuja rám...

Ismerősöm 2 kutyuja rám maradt, viszont egyik se volt beoltva rendszeresen. Ezért megbüntethetnek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ismerősöm 1 hete külföldre költözött, be akarta adni menhelyre a kutyáit, mivel senki nem akarta elvállalni őket de nem hagytam így befogadtam őket én. Az egyik 8 éves a másik 2. A 2 éves csal kölyökkorában volt oltva a 8 éves meg utoljára 4 éve.Az enyémnek is most esedékes az oltása így szeretném elvinni őket is vele együtt de nem fognak megbüntetni vagy valami hogy ilyen rég nem voltak oltva a kutyák?
2013. márc. 11. 16:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
csal helyett csak akart lenni :)
2013. márc. 11. 16:34
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem fognak megbüntetni.
2013. márc. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kérsz nekik oltási könyvet, mondod hogy úgy fogadtad be őket, utcáról/bárhonnan, és annyi. Én kiskoromban vittem haza egy 2-3éves forma keveréket, egy nőtől hoztam el aki elég durván verte, meg olyan helyen tartotta hogy borzalmas volt, oltási könyvre azt mondta hogy ő semmilyen könyvet nem vett neki... -.-" Állatorvosnál kértünk oltási könyvet, meg kérdezte hogy miért nincs neki, mondtuk hogy úgy találtuk, és ennyi. Nem volt semmi gond belőle.
2013. márc. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam.:) Köszönöm szépen a válaszokat.
2013. márc. 11. 16:42
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem büntetnek. De minél előbb oltassad be őket és addig ne nagyon sétáltassad, hogy gyakran járnak felétek a közteresek.

De azzal számoljál, hogy chipeltetned is kell őket.

2013. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ú basszus...a chip. Teljesen elfelejtettem.:S Mennyibe kerül? Még a sajátom sincsen bechippeltetve. Jó hogy emlékeztettél. Köszi.
2013. márc. 11. 17:01
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mennyibe kerül. 3500Ft-tól határ a csillagos ég. Ha megírod, hogy merre laksz, lehet tudok ajánlani olcsó orvost legalább a chipeltetésre.
2013. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A 3.kerületben lakom csillaghegyen.
2013. márc. 11. 17:29
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Itt most akciós a chip, nem tudom hogy mennyire esik közel hozzád. Múlt héten voltam a 3 ker-ben és egy lift plakáton láttam, csak nem emlékeztem a rendelő nevére.

2013. márc. 11. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez sincs messze: [link]

Ill. : [link]

2013. márc. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!