Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hónapos westienek megfelelő...

2 hónapos westienek megfelelő a Brit care puppy?

Figyelt kérdés
Eddig Purina benefult kapott, de nagyon megijedtem, mert külföldön vmi cirkusz van a purinával kapcsolatban. Állítólag ettől a táptól halt meg sok kutya. Ezért a purinát száműzöm. Se a dogchow, se a proplan nem kell tőlük ezek után. Megelőzendő az allergiás tüneteket ezt a tápot néztem ki, mert nincs benne csirkehús. Etet valaki ilyennel?
2013. márc. 12. 00:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mit hallottál de én azért bármilyen jött ment pletykának nem dőlnék be...

Egyébiránt én egy egész almot most ezen nevelek fel, most 7 hetesek és tök jól fejlődnek tőle, sosem volt hasmenésük és a székletük is jó. Én elégedett vagyok vele.

2013. márc. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Külföldön rengeteg kutyának volt baja tőle, még ha 1 % esély is van rá, akkor inkább megelőzöm. De purinával etetsz? A benefullal?
2013. márc. 12. 08:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Jah én a Brit Care-re gondolok. Nálam most azt esznek a kölykök, hasonlóan azért mert nincs benne csirke és nagyon jó az összetétele. Purinás cuccal nem etettem még, csak barátnőm. Nekik pl csak a Pro plan vált be. És mi az a rengeteg baj ami külföldön van tőle.... én ezekben a városi legendákban nem hiszek. De persze mindenki azzal etet amiben hisz/megbízik.
2013. márc. 13. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!