Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen a pontos összetétele a...

Milyen a pontos összetétele a Premiere High 5 kutyatápnak? Mennyi benne a husi? Etet valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 16:06
 1/3 anonim ***** válasza:
31%
Én még nem hallottam ezt a márkát, nem tudom mi van benne.
2009. szept. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A pontos összetételét sajnos csak hétvégén tudnám leírni (otthon van a zacsi:) De az én kutyáim imádják, kb április óta kapják ezt és nagyon elégedett vagyok a táppal. Szép a szőrük, jó a kondijuk, normális a székletük.

2009. szept. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Összetevők: kukorica, baromfiliszt, baromfizsír,répaapríték, ásványi anyagok, szárított szárnyasmáj, halolaj, halliszt,élesztő, szárított teljes tojás, kolin-klorid, nátrium-klorid, kagyló ésrákkivonat.


Beltartalmi értékek: nyersfehérje 26%, nyers olajok észsírok 16%, nyersrost 2,5%, nyershamu 5,8%, nedvességtartalom 8%, kálcium 1%,foszfor 0,75%, nátrium 0,35%, magnézium 0,1%


Adalékok/kg: Vitaminok: A vitamin 12.000 NE, D3 vitamin 1.200 NE, E vitamin (alfa tokoferol acetát) 400mg, C-vitamin 300 mg, taurin 100mg


Nyomelemek: réz (mint réz-(II)-szulfát, pentahidrát) 8mg, Antioxidánsokkal (EU adalékanyagok).

2014. jan. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!