Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sétával kapcsolatos kérdés?

Sétával kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősünk westie-jével én fogok sétálni pár hétig. Elég neveletlen kutya, de mivel nem én vagyok a gazdája, és nem is lesz hosszú életű a kapcsolatunk, ezért nem szeretnék nagyon belemenni a nevelésébe.


De azt hogyan érhetném el nála, hogy a lábam mellett, normálisan sétáljon, és ne húzzon?

A gazdájával is ezt csinálja.



2013. márc. 12. 23:21
 1/4 anonim válasza:
65%
a pórázt fogd rövidre, éppen csak annyira engedd hogy pár centire menjen melletted. Hiába húz és menne messzebb, ha elég erősen fogod nem fog neki sikerülni. Mivel egy kistestű kutyáról van szó, egyszerű dolgod lesz. 2-3 séta és rájön, hogy esélye sincs.
2013. márc. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem így volt a legegyszerűbb megtanulni,ezzel a módszerrel mindegyik kutya nyugodtan sétált eddig mellettem:


[link]


[link]


tehát lényeg mindkét kéz használata,ezt leírni nem tudom de így képen látszik mire gondolok.

Így nálam nem szoktam húzni.

2013. márc. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
45%
Az első és legfontosabb, hogy legyél nyugodt, határozott, domináns fellépésű. A többire már rá lehet keresni.
2013. márc. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Sétával kapcsolatosan én már tapasztaltam, hogy sétáltattam egy kutyát (nem az enyém volt) és nálam rendesen viselkedett, a gazdinál persze nem. Ha kellően határozott vagy belül is, akkor a kutya érezni fogja és nem fog rongyalkodni nálad. :)Ha mégis, akkor rövid pórázas séta "büntiből".
2013. márc. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!