Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyák egész éjjel alszanak?

A kutyák egész éjjel alszanak?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy megfigyeltem a kutyám éjjel, és többször felkelt, mászkált, meg leskelődött, azonban egyszer nem ivott a vizéből, és a kajájához sem nyúlt.


Normális ez a jelenség kutyáknál?



2013. márc. 15. 21:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

8. vagyok


Napi 2x próbáld meg megetetni, kisebb adagokban.


Ha ennyi idős, akkor kimondottan javasolt megmutatni állatorvosnak! Lehet vese-, máj-, gyomor-, húgyhólyag- vagy prosztata problémája is akár. Persze egyáltalán nem biztos, de megvan rá az esély egy idős kutyánál. Ha kinti/kerti kutya, be is nyalhatott valamit, amitől most rosszul van.



Én kutyám 18 (!) éves lesz 2 hónap múlva, 14 évesen diagnosztizáltak nála vesebetegséget (egy rosszullét miatt került orvoshoz, étvágytalan volt, hányt, nem ivott). Azóta rendben van, szépen eszik-iszik, persze diétásan.



Majd írd meg légyszi, javult-e az állapota :)

2013. márc. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
natur joghurtot adj neki, járvány van.
2013. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Tejtermék nem ajánlott kutyáknak.
2013. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 sippara ***** válasza:
TEJ nem való nekik. A tejtermékekkel (tejföl, sajt, natúr yoghurt, kefír) semmi gond.
2013. márc. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A mieink is mocorognak éjjel az ablakom alatt. Inkább délelőtt pihenik ki magukat.
2013. márc. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"TEJ nem való nekik. A tejtermékekkel (tejföl, sajt, natúr yoghurt, kefír) semmi gond."


Akkor már inkább a sajtot kapja, de a kefir és natúr joghurt el tudja ám csapni a kutya gyomrát is (ahogy sok embert is alaposan felpuffaszt/megfo.sat - már bocsánat a szóhasználatért).

2013. márc. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!