Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdekelne titeket ez?

Érdekelne titeket ez?

Figyelt kérdés

Kutyasétáltatás vállalok a 10- 14 kerben. Az árat majd azután megbeszéljük miután tudom hogy hány kutyus lesz és hogy hova kell mennem. A méret mindegy de max.3 kutya egyszerre. Olyan kutyus csak egyedül jöhet aki tüzel vagy "vad". De ha ezt az elején nem közlik velem plusz költség lesz.


hétköznap 15:00-17:00- ig hétvégén pedig 08:30-17:00-ig :) Az ÁR kutyától-időtől függ.


[link]



2013. márc. 16. 13:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem bíznám idegenre a kutyámat, de még ismerősre sem szívesen.
2013. márc. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nem baj.. szerintem valaki így van vele lehet hogy igazad van de én ezt azért vállalom mert szeretnék egy kis pénzt keresni mert kell gyűjtenem hogy eltudjak menni az erdei táborba az osztálytársaimmal.. :)
2013. márc. 16. 13:45
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszát osztom. Maximum olyan emberre bíznám a kutyámat, aki évek óta kutyázik, és szakértő a témában, emellett elég lelkiismeretes, hogy kezelje a zűrös helyzeteket.
2013. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

És arra gondoltál, hogy mi lesz ha ne adj' Isten valami történik a kutyával? Valamiért megtámadja egy másik kutya, összeverekszenek, megsérül, stb? Hogyan számolsz el a gazdinak?

Ez iszonyatosan nagy felelősség, hacsak nincs kutyakiképző tapasztalatod, akkor ne így akarj pénzt keresni.

Főleg úgy, hogy 2-3 idegen kutyát egyszerre sétáltatni?


Ne haragudj, de ez hamvába holt ötlet.

2013. márc. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázz, mert a NAV is érdeklődik az ilyesmi iránt és az neked kerülhet sokba!
2013. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
bocsi de nekem már több éve van kutyám és imádom annyira érdekel hogy az összes kutyafajtát megtanultam és már egyszer én nyírtam le szerintem 15 évesen nem fogom ráncigálni meg mittudomén én rendesen etetem,fürdetem,sétáltatom suli előtt mikor még a hugom is alszik egyedül este 10-kor viszi le az anyukám szóval nem tartom magam egy olyan embernek aki csak azt tudja hogy fogja a pórázt...és nem hinném hogy nem tudom ellátni bármi is van mivel én már megoldottam a tüzelését vigyáztam az eggyik barátom kutyájára is és az egy nagy dog keverék szóval hagyjuk nem véletlen vállalom el mert vegyük ha valami történne vele nem vagyok hülye nem hinném hogy bárki megengedte volna hogy ezt csináljam ha nem értenék hozzá annyira amennyire kell
2013. márc. 16. 13:53
 7/21 A kérdező kommentje:
szerintem meg van tapasztalatom azóta amióta az utcán két kutyát szedtem szét egy néninek segítve mert neki volt két nagy kutyája és azt láttam hogy a kenelben verekednek és SIKERÜLT szétszedni őket úgyhogy nem vagyok béna...
2013. márc. 16. 13:57
 8/21 Valletta ***** válasza:
100%
15 évesen még saját magadért sem vagy felelős, hogyan akarsz felelősséget vállalni (és pénzért dolgozni?) egy idegen ember állatáért?
2013. márc. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
igen ezt én megteszem mert az osztálytársam ugyan ezt csinálja és érdekes neki megy akkor most miért szóltok le?? ha nem tetszik ne írjatok én attól váram el hogy írjon akit érdekel...
2013. márc. 16. 14:07
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen arroganciával válaszolgatsz akkor sem bíznám rád a kutyámat ha egy új Jan Fennel veszett volna el benned.
2013. márc. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!