Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdekelne titeket ez?

Érdekelne titeket ez?

Figyelt kérdés

Kutyasétáltatás vállalok a 10- 14 kerben. Az árat majd azután megbeszéljük miután tudom hogy hány kutyus lesz és hogy hova kell mennem. A méret mindegy de max.3 kutya egyszerre. Olyan kutyus csak egyedül jöhet aki tüzel vagy "vad". De ha ezt az elején nem közlik velem plusz költség lesz.


hétköznap 15:00-17:00- ig hétvégén pedig 08:30-17:00-ig :) Az ÁR kutyától-időtől függ.


[link]



2013. márc. 16. 13:42
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Csak szemléltetném, h mennyire nem bíznám másra a kutyámat (főleg nem egy gyerekre). Reggel kutyasuli, az oktatók még nem voltak ott, csak egy másik gazdi a kutyájával és én, az enyémmel.


Ők balra el, mi jobbra, mert az ő kutyájának nyiladozik a csipája (most jött ki nemrég a menhelyről). Én az enyémet elengedtem, szaglászott, a másik meg szó nélkül rárohant. Az enyémn hátrált volna ki a harcból, de nem tudott. A másik gazdi kiabált, én meg fogtam magam, benyúltam a két kutya közé, és lerántottam a másikat a fölre, és ott tartottam, míg odaért a gazdi. Mert a saját kutyámért bevállalom azt is, h a másik kutya nekemtámad. Te megtennéd? Kétlem.


Illetve frizbiztem a kutyámmal és egy ott lévő kislány kérte, h hadd dobhasson neki ő is. Odaadtam a frizbit, eldobta, a kutya elment érte, csak épp nem adta oda a kislánynak. Hiába mondta, h tegye le, eressze el, nem tette meg, mert mi a francért hallgatna egy idegenre? Én meg csak félvállról odaszóltam, h ereszd, és el is engedte.

Szóval mondhatnál neki amit akarsz, mivel nem fogadná el a parancsot. És mikor a drágám a 30 kilójával úgy istenesen megindul, még engem is el tud(na) rántani.

2013. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!