Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 6 hetes francia buldogom...

6 hetes francia buldogom folyamatosan sír. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma vettem a kis csöppséget... nagyon kis tündérke. Csak az a baj, hogy folyamatosan sír, és csak akkor hagyja abba, ha felveszem. Első kutyám és nagyon meg vagyok ijedve.. valami baja lehet vagy csak fél?
2013. márc. 16. 17:39
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Valami nagyobb ruhadarabot vagy plüss állatot tegyél a fekhelyéhez...szépen hozzá fog bújni és megnyugszik.
2013. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
Milyen a kedve? Játszik, eszik rendesen? 6 hetesen még nagyon pici, az anyja és a testvérei mellett volna még a helye. Ne vedd fel mindig, ha sír, mert ezzel megerősíted benne a viselkedést. tudom, hogy nehéz, de próbáld figyelmen kívül hagyni a hisztizést, mert később rosszabb lesz.
2013. márc. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
bejött :))) nagyon köszönöm :))
2013. márc. 16. 17:48
 4/42 A kérdező kommentje:
nagyon nagyon fél, de már arra rájött, ha velem van.. vagy ölbe veszem akkor tőlem nem kell félnie :) Még nem evett ma.. pedig kiraktam neki :(( nem játszik.. tényleg nagyon baba még.. köszönöm a válaszokat
2013. márc. 16. 17:50
 5/42 anonim ***** válasza:
75%
Mit keres már nálad? A törvény elég világosan kimondja, hogy 8 hetesnél fiatalabb kutyát nem lehet elválasztani az alomtól! Gondolom szaporítótól van... Hát, gratulálok...
2013. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
75%
Az a baja h életének egy fontos szakaszát kihagyja, az a két hét amíg ténylegesen elválasztható lenne - 8 hetes korában - hiányozni fog neki. Csomó dolgot ilyenkor kéne a testvéreitől és az anyjától megtanulnia. Nem is értem h az embereknek miért olyan kib.szott fontos már 6 hetesen elhozni a kutyájukat, az a +2 hét neki tök fontos, Neked meg feltételezhetően tök mindegy....
2013. márc. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
74%

"nagyon nagyon fél, de már arra rájött, ha velem van.. vagy ölbe veszem akkor tőlem nem kell félnie :)"


Gratulálok, jó úton vagy h legyen egy mindentől fosós kutyád....

2013. márc. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
73%

Gondolom szaporítótól van, mert értelmes tenyésztő 7-8 hetes kora előtt nem ad el kutyát! Azért sír, mert elszakadt az anyjától és a testvéreitől... Mivel szaporítótól van, így gondolom nem kapott az alomból egy rongyot, hogy érezze az anyja szagát...


Ha felveszed és szeretgeted, azzal csak azt éred el, hogy megjutalmazod a sírásáért... Adj neki enni, játssz vele egy kicsit, aztán fektesd le a helyére.

2013. márc. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
68%

Szia! Melyik kennelből vetted? Na jó, ez egy rossz vicc volt. Mindenki tudja, hogy szaporítótól vetted, ugyanis tenyésztő NEM ad oda 8hetes kora előtt kiskutyát. Valóban nagyon fontos lett volna neki az a 2hét! Rengeteget tanult volna az anyjától, és a szüleitől ez idő alatt.

Ha sír, ne vedd fel, ne simogasd! Ezzel megdicséred ezt a viselkedést, és csak folytatni fogja a végtelenségig!

Azt nem tudom, hogy minek neked kutya? A nevelésével egyáltalán nem vagy tisztában. Azzal sem vagy tisztában, hogy túl fiatalon hoztad el a kutyát. Mivel vagy tisztában? Azzal, hogy aranyos, szőrös, és szeretnivaló? Mert ez kevés a kutyatartáshoz. Ja, és már most kezdj el imádkozni, hogy egészségügyi problémái ne legyenek majd.. A nevelését te alakítod ki, de amint látom abból se lesz sok minden..

Sok sikert a kutyádhoz!

2013. márc. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Legyél nyugodt, és ne törődj a nyifogással. Gondolj bele, hogy ez is a szeretet egy formája, és hogy azzal teszed neki a legtöbbet, ha nem reagálsz rá, így egy idő után megnyugszik. Egy-két nap és enni fog, nehéz neki egy új helyzetben.

Nincs egyébként ismerősöd kiegyensúlyozott idősebb szuka kutyával?

2013. márc. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!