Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok...

R°°°b kérdése:

Milyen kutyát ajánlotok gyerek mellé?

Figyelt kérdés
Van Egy 3 éves öcsém.Kistestüt szeretnék milyet ajánlotok?Minden választ szivesen várok.
2013. márc. 17. 14:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Ez így kevés infó. Mennyit tudnátok foglalkozni vele? Első kutya? Kinti, benti lenne? Mekkora termetű legyen? stb. Kérlek írj kicsit többet.
2013. márc. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%

én az újfunlandit imádja és védelmezi a gyerekeket ráadásúl nagyon tűrelmes kevés mozgással is beéri lakásban is tartható itt egy videó ez mindent elmond

[link]

2013. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

Nekünk most lett pár napja csivavánk. :) Igaz, én 14 vagyok, a húgom 8, de szerintem ez mindegy. Teljesen szag mentes, nem hullatja a szőrét (mert nekünk hosszú szőrű van), és mondom, még csak pár napja hoztuk, de a kutyapelenkára végzi el a dolgát, nagyon okos kiskutyus. :) (igaz, első nap aludtam 2 órát :))

Hátránya viszont, hogy rengeteget kell vele foglalkozni. Jó, amíg kicsi, csak alszik, eszik-iszik, és "elvégzi a dolgát", de ha felnő, akkor se feledkezzetek el róla. :)

Sok szerencsét a választáshoz, és utána a neveléshez. :)

2013. márc. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Sokat tudnék vele foglalkozni igen elsö kutya lenne ès bent lenne
2013. márc. 17. 14:24
 5/12 A kérdező kommentje:
Èn 13 vagyok
2013. márc. 17. 14:27
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
nekem csivavám van tökéletes a gyerekek mellé ugyanis nekem az 5 éves unoka hugom szokott vele játszani és annyit tanácsolnák még hogy válasszatok nyugottabb természetűt!!!! :)
2013. márc. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hat allandoan bent, vagy lenne neki egy kisebb udvara is? mert ha az utobbi akkor szerintem a labri v a golden retriever egy nagyon jo valasztas lenne...igaz h nem olyan kicsi...felnott koraba kb 55cm magas es 30kg, de nagyon csaladbarat kutya, az agresszioja minimalis, emberekre nezve meg kb 0 . A szuleid nem kene feltsek az ocsedet sem, tenleg nyugodtan lehet huzni fulet farkat max agyon nyal :D De ezt a kutyat csak akkor valaszd, ha van hol tartsd, vagy legalabb 2 naponta letudod farasztani egy-masfel oras futkarozassal, labdazassal stb.
2013. márc. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egy nagyobb kutya maúgy is jobban bírja ha nyúzzák a gyerekek:)Főleg a türelmesebb fajtákat még nem is zavarja ép ezért írtam a nyufit hiába hatalmas kutyus

De a goldenek is türelmesek a kisseb kutyák már inkább idősebb gyerekek mellé valók akik már megértik nem szabad húzgálni nyomorgatni a kutyát

2013. márc. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ja és köszönöm a lepontzást bár nem tudom miért pontoztatok le mikor az volt a kérdés gyerekek mellé milyen kuty alkalmas én csak válaszoltam de remélem jobb a lelkének azoknak akkik lepontoztak :)
2013. márc. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Cavalier king charles spániel.
2013. márc. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!