Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi ez segítstek, kérlek...

Mi ez segítstek, kérlek SÜRGŐSEN? Mivel kezeljem, mivel ne? Forduljak vele állatorvoshoz?

Figyelt kérdés

Ugye nem rüh vagy ilyesmi? :O

Az egyik füle töve csak ilyen még: [link]


A másik viszont már így néz ki: [link]


Nagyon félek nem tudom mi ez...Szombaton kezdődött és még nem volt orvos. Azóta ilyen lett. És egyszer volt bekenve Sharmil géllel. Előtte is gennyes volt már kicsit de most nagyon. Mi ezz?



2013. márc. 18. 14:08
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igen mi kezeljük. Kaptunk injekcióban betadint és azt kell minden nap ráfröcskölni a fülére. Hát nem tudom azért nyomon követni h mikor vakarózik. Kinti kutya és én délelőtt suliban vagyok délután meg bent a házban. Ilyen időben meg főleg. Szóval nem igazán tudom a vakarózását meggátolni de már rajta kaptam, hogy húzza a fejét a földön még szombaton. :/ Köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 18. 19:56
 12/17 anonim ***** válasza:
Egy gallért ajánlhatott volna a doktornő- Anélkül nem fogja tudni megállni, hogy ne vakarja. Akkor pedig nem sokat ér a kezelés.
2013. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem lehetne veletek bent a házban?
2013. márc. 19. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Őmm nem :D Egyrészt mert nem szobatiszta. Másrészt mert a szüleim nem tűrnek állatot a házban. Harmadrészt engem is zavarna, ha az épp hullóban lévő szőre mindennel tele lenne, plusz tiszta kutyaszag lenne az egész lakás. Másrészt annak se örülnék ha a fülét összevissza kenné mindenhová :S
2013. márc. 19. 14:49
 15/17 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen fajta kutya?
2013. márc. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Drotszőrű tacskó és terrier keverék. Amm meg utacán csapódott hozzám szal nem tudom biztosan milyen fajta.
2013. márc. 19. 17:49
 17/17 A kérdező kommentje:
Ahh nem jó. Az csúnya füle szépen gyógyul. Szépen szárad össze.. De a másik meg egyre jobban kopik. Pedig azt is kezelem, de lehet a betadin mégis kevés. Lehet, hogy a két fülnek nem is ugyan az a baja? Lehet, hogy az egyik egy harapott vagy sértett seb a másik meg tényleg bőrbetegség?
2013. márc. 20. 13:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!