Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó border collie kennel...

Jó border collie kennel Magyarországon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy olyan border collie kennelt keresek ,ahol egészséges jó idegrendszerű és jó ösztönű kutyákat tenyésztenek.Egy olyan kennelt ahol a kiskutyáknak szűréseik vannak és később tudok a kutyával komolyabb eredményeket elérni. Tudom ,hogy fura ,hogy pont itt érdeklődök ,de voltam már pár border collie kennelt megnézni személyesen is és tényleg találtam több szimpatikus kennelt is .De nem minden a szimpátia.Fontos lenne tudnom ,hogy melyik a jobb.De nem tudok dönteni.Nem tudom ,hogy valóban jó idegrendszerű kutyák jönnek abból a kennelből vagy csak a tenyésztő mondta azt nekem.Szeretnék komolyan sportolni agilityzni és terelni járni majd a kutyával.Szóval ha egy kicsit is átlátod,ismered a border collie kenneleket vagy van ismerősöd akinek jó kennelből van a kutyája és a kutya is jó képességű kérlek bátran írj! Esetleg elrettentő példát is várok melyikből ne vegyek kutyát. Előre is köszönök minden választ és segítséget! :)

2013. márc. 18. 20:48
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Egy picit zagyván írtam le a dolgokat ,de remélem azért érthető. :)
2013. márc. 19. 15:18
 12/13 anonim ***** válasza:

1. vagyok, 4.nek válaszolnék!

A profi szint alatt azt értettem, hogy nemrég kezdték, ,most alapoznak (ennyi idősen még nem is ugratják a kutyát) agilityben, ugyanígy flyballban, de még így is messze jobbak és összeszokottabbak, mint a legtöbben azok közül, akik mondjuk már fél éve edzenek. Tudom, hogy 18 hónapos kor alatt nem lehet versenyezni, már csak azért is, mert jelen pillanatban én is arra várok, hogy a kutyám elérje a másfél éves kort, és mehessünk versenyekre :)

2013. márc. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Edzők tekintetében csak az előzőt tudnám visszhangzani, vannak azért más jó edzők is, de a felsorolt nevekkel nem nagyon lehet vitába szállni :)
2013. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!