Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Esőben hogy oldjátok meg a...

Esőben hogy oldjátok meg a kutyasétáltatást?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Esőkabát, csizma.
2009. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Megázunk:)

Télen meg megfagyunk, mivel őt vinni kell, hóban, esőben, fagyban, és kánikulában is:)

2009. szept. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%
Esernyő, a kutyára meg vízálló ruha, hogy ne nagyon koszolja össze magát.
2009. szept. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

esőkabát, vízálló cipő - gumicsizma-bakancs .

törölköző előkészítve a megérkezésnél :)

( a Lidl-be láttam rövid szárú gumi-cipőt , szerintem kimondottan kutyasétáltatásra találták ki ,mert még mintás is volt :)

a kutyák szeretik az esőt , csak mi emberek félünk a víztől :)

sokkal kevesebben vannak a parkban, ha esik,tehát nyugodtabban kutyázhatsz :)

javaslom a séta után egy nagy méretű pamut-pólóval ( persze szakadt-lukas is jó ) töröld át ( az felszívja a viz nagy részét )

majd jöhet a törölköző !

majdnem minden kutya szereti ha törlik,és dögönyözik . az udvarban tartott kutyáknál,persze ez felesleges .

2009. szept. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Ázunk aztán törölközünk otthon
2009. szept. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy leselejtezett sportcipő és féllábszárig érő esőkabát. Kutyusnak semmi baja az esővel, nekem se különösebben :) Amúgy udvari kutya nem nagyon törölgetjük, megrázza magát, lemegy a helyére a szutiba és megszárad a bojler melegében :) Ha az eső mellé hideg is van, akkor ez után jön az esti forró fürdő, forró teával, és a kellemes fáradtság érzet :)
2009. szept. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én személy szerint imádom az esőt, ezzel együtt megázni is imádok. (Most valószínűleg hülyének néztek, de ez van, lehet hogy kettyós vagyok :)) Valószínűleg a kutyám is tőlem "örökölte", mert ő is imádja az esőt. Ahogy jobban rákezd, ő megy és kapkodja az esőcseppeket. Egyébként ő is kinti kutya, hazaérünk, megrázza magát, és kész. Ha tél van, havas lesz vagy saras, és marha hideg van, akkor törölköző, és bent aludhat éjjel a cserépkályha mellett. Nem nagyon csinálunk ügyet az esőből.
2009. szept. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyűgös hisztizés közepette káromkodok, és reménykedem, hogy eláll. Ha nagyon nem áll el, akkor kimegyek (káromkodva) velük, de csak addig vagyunk kint, amíg nem szarnak, aztán irány haza.
2010. szept. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!