Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Európa legjobb border collie...

Európa legjobb border collie kennele?

Figyelt kérdés
Olyan border collie kennelt keresek ,ahol olyan kutyákat tenyésztenek akikkel komolyabb eredményeket is el lehet érni agilityben pl:világ és európa bajnokságon.

#legjobb #kennel #Border collie #agility #világbajnokság #terelés #Európa-bajnokság #agility világ bajnokság #j ó öszön #jó genetika
2013. márc. 19. 12:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Amúgy, a felsoroltaknál aztán soha, semmilyen egészségügyi probléma nem fordult elő, ne? :-D Mert min. 3-ban epilepszia tuti volt... Sajnos akárhonnan is vesz, nincs semmi garancia arra, hogy egészséges lesz a kutyája.

Egyébként pont azért ajánlottam ezt a módszert, mert így nagyon szépen meg lehet látni, hogy nincs nagyon olyan kennel, amelyikből futószalagon jönnek az agility bajnokok, ilyen szempontból a GP-t ki lehet talán emelni, de a GP "vásárlóköre" sem akárkikből áll, és ha jól tudom, nem is olyan könnyű onnan kutyát venni ;)

2013. márc. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam h nem fordult elő náluk betegség hanem azt h én innen vennék... nagy különbség.
2013. márc. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

ár : ???

2000-2500.-euró :)

nesze neked :)

2013. márc. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Mi 2000-2500 euró??
2013. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

gondolom , egy világ vagy európa bajnok ősökkel rendelkező kennel, kölyök kutyáinak az ára min: 2000 -2500 euró .

gondolom ezt abból, hogy jelen pillanatban Ausztriában és Németországban egy síma ,normál pedigrés miniatűr bull terrier ( ami még csak nem is annyira népszerű ) 1500 euró:)

Magyarországon ,egy normális kennelből ,egy síma angol buldog alapáron 1000 euró.

ezek az árak leinformálhatóak :)

úgy tudom ,hogy egy komolya munka versenyzőnek készülő németjuhász,vagy malinoá kölyök ára akár 2-3000 euróig is elmehet ( a szülők eredményei alapján )!!

ez is hasonló kategória,és a kérdés nem csak Magyarországra vonatkozik:)

de vannak és voltak kiváló Magyar agility versenyzők, ők esetleg többet tudnának erről???

keresd meg őket . ??

2013. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Leinfózhatóan tudom, h egy ilyen kölyök 800-1400 euró között van. Lengyeleknél az alsó határ körül, németeknél, osztrákoknál simán 1200 körül - uyanattól a fedezőkantól vagy legalábbis hasonló kvalitásútól.

2-3 ezer eurót meg csak képzett kutyáért kérnek el...sőt, ott több is lehet az ár (bordernél konkrétan ez akár fontban is érthető)

2013. márc. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!