Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Csivavát ellehet vinni...

Egy Csivavát ellehet vinni K9-es kiképzésre?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
:D
2013. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Miért ne lehetne.Talán még a Kisalföldbe is bekerülne,de biztos cuki lenne a nagyok között.
2013. márc. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
52%

Persze...amilyen kis vagány fickók, élveznék :)

Annyi, hogy vizsgára-versenyre nem tudnak menni, mert 1 méteres akadályt nem tudnak ugrani, és a segédet sem tudnák megállítani...

2013. márc. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Szerencsétlen csivava!
2013. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Már miért lenne szerencsétlen?Mert nem táskában cipelik plázából plázába?
2013. márc. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Most elképzeltem a kis töpszlit a sok nagytestű kutya közt. Tök menő lenne. :D Igazából tőlük kéne megkérdezned, mert lehet, hogy ő túl picike lenne oda. :/ A fene se tudja, hogy mikor milyen törvényt hoznak be...
2013. márc. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Törpe schnauzert is képeztek már ki örző-védőre, és a táskatolvaj ellen igen hatásos volt...

Szerintem nagy látványosság lenne egy fegyelmezett jól képzett csivava! Miért ne lehetne vinni kiképzésre? Legfeljebb a vizsgát nem tudná letenni a mérete miatt, de attól még ki lenne képezve...

2013. márc. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

kb. 20 éves történet :

Kutyabemutatón voltunk már nem is tudom hol, és egy másik csapatnál szerepelt 2 csivi. Az egyik felfutott a segéd lábán és elkapta a torkát a másik csivit "utánadobták" aki szintén torokra fogott ( nyakvédő volt rajta )

Nem volt semmi amit ahogy a kis csivik bemutatóztak felülmúltak jó pár kutyát. Igaz láb mellett nem mentek szorosan mert nem tudták kitekerni anniyra a nyakukat , hogy a gazdit nézzék . Meghazudtolóan ugrották az akadályokat és vitték a palánkot :-)) és a puha kart is fogták

2013. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
egy ismerős lány csivavájának csodaszép engedelmes munkája van.
2013. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

szerencsére én már láttam engedelmesezni csivavát. nagyon komolyan dolgozott! semmi baja nem lesz, ha nem icipicicukimukikutyinak tartják VÉGRE :P


itt van róla egy kép:

[link]

2013. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!