Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy Csivavát ellehet vinni...

Egy Csivavát ellehet vinni K9-es kiképzésre?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 15:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10!

Ezen most jót mosolyogtam. :)

Iszonyat furcsa ezt látni egy csivavától, és nem azt hogy táskában cipelik, vagy épp pitbullnak képzelve magát szét akar mindent/mindekit tépni. Mindenesetre aranyos :)

2013. márc. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Előre bocsájtom, hogy én fanatikus Cerberos kutyasuli rajongó vagyok, de ezzel nem vitát akarok indítani, csak azért mondom mert ott külön tanfolyam indul kistestű kutyák és gazdáik részére, és hála az égnek egyre több csivit látni. Van egy ilyen kis vicces nevű Csivava-kommandó is. :)

Na, száz szónak is egy a vége: azért mert kistestű attól ő még kutya, ugyanúgy a farkasok az ősei mint bármely másik kutyának és nagyon kis okosak, szinte bármire meg lehet tanítani. Öröm látni, hogy hogy tudnak dolgozni és mennyire élvezik a munkát, az engedelmességi meg az ügyességi feladatokat. :)

Oké, K9-es csivit még nem láttam, de BH-sat már igen. :)

2013. márc. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nincs K9-es képzés magánszemélyeknek az országban.

Azért , ugye, belegondolsz abba, hogy egy megtermett férfira ráküldeni egy csivit, azért nem egyenlő egy 40 kilós kutya eredményességével.

2013. márc. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!