Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg ilyen jó táp?...

Ez tényleg ilyen jó táp? Valaki etet vele?

Figyelt kérdés
[link]
2013. márc. 20. 11:45
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:

Kedves 39-es, én nem tanácsoltam semmit a kérdezőnek, csak azt írtam, hogy nekem a táp bevált, de akkor még nem volt ilyen horror ára. Továbbá azt írtam, hogy nézzen szét máshol is, hátha talál olcsóbban (nem olcsóbbat), tehát ugyan ezt a tápot, csak alacsonyabb áron.


Ja és tapasztalatból mondom, hogy az ár nem tükrözi a minőséget, főleg, hogy a különböző weboldalak között akár 30-50% különbség is tapasztalható.


És én is BARF-os vagyok!

2013. márc. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:

Mi a bárányos-rizses táppal etetünk. Annak a zacskóján az áll, hogy 60%-ban bárány hús, 25%-ban rizs, a többit csak felsorolás szinten százalék nélkül írják. De ugyanazok, mint bármely más prémium tápnál. Nem értem, hogy a zsákon és a neten miért nem ugyanazok az adatok szerepelnek.

Ami a leglényegesebb: a kutyámnak semmi baja nincs, az allergiája sem jött elő, a székletével sincs gond. Bárki bárhogy hurrogja le, szerintem megéri az árát. És ha tényleg igaz, ami a zsákon van feltüntetve hogy 60%-a bárányhús, akkor szerintem még veri is a legtöbb prémiumnak nevezett tápot!

2013. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 A kérdező kommentje:
Na elkezdtük egyenlőre nem sok sikerrel.Kapott nyers májat,de csak megszagolta nem ette meg.A tojás sem kellett neki.Csirke nyakat benyelte,de olyan mohón,hogy egyből kihányta.A húst is,csak bökdöste,de nem agyuk fel.Hátha rájön,hogy milyen finom is.
2013. márc. 21. 23:20
 44/53 anonim ***** válasza:

Jól bekezdtetek :D

A májat még az enyém is finnyázva eszi néha. A husit daráld le neki, keverd hozzá a zöldséges turmixhoz, hátha segít :)

2013. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:

Ja!

És lazacolaj!! Az ízét is imádják a kutyák, ezzel meg lehet bolondítani a kajájukat ill. az EPA+DHA amúgy is nagyon fontos a patellás, dp-s kutyusoknak!

2013. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
Fagyasztva vettél mindent?
2013. márc. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 A kérdező kommentje:
Igen mindent fagyasztva ,de nem abból evett,hanem ami itthon volt a fagyasztóban.Zöldséget,csak reszelve eszi meg.Nehéz feladat,de nem hagyom abba.
2013. márc. 22. 21:53
 48/53 A kérdező kommentje:
Nem kell neki,csak lökdösi.Valaki próbálta már úgy rászoktatni a kutyáját,hogy lassan kevésbé főzte meg a húst a végén meg nyersen is megette?
2013. márc. 23. 21:06
 49/53 A kérdező kommentje:
Melyik lazacolaj jó?Annyi féle márka van.
2013. márc. 23. 21:08
 50/53 anonim ***** válasza:

Próbáld ki akkor, h forrázod neki!

Brit Care lazacolaja v a Grizzly lazacolaja is jó!

Én most a Grizzylt fogom rendelni, drágább ugyan, mint a BC, de kb. fele annyi kell belőle, így majdnem ugyanott van árban, viszont elvileg minőségben jobb!

2013. márc. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!